Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, covery, The Voice, Insta. Kim jest?

2020-03-01 10:20 RW
Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, covery, The Voice, Insta. Kim jest?
Autor: screen z wideo na YouTube: Maciejczak, Totoszko, Podgórska - "Into You" - Bitwy | The Voice Kids Poland 3 Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, covery, The Voice, Insta. Kim jest?

Marcin Maciejczak jest objawieniem trzeciej edycji The Voice Kids. Młody chłopak w pierwszym etapie programu urzekł trenerów oraz widzów swoim głosem i podejściem do śpiewania. Na jego talencie poznali się również internauci. Tysiące wyświetleń, a także pozytywne komentarze jego coverów świadczą o jednym - ten młodzieniec robi furorę! Co trzeba wiedzieć o Marcinie Maciejczaku? Poznajcie go bliżej w jednym miejscu - na ESKA.pl!

Marcin Maciejczak - wiek, wzrost, covery, The Voice, Insta. Jeśli chcecie wiedzieć to, kim jest Marcin Maciejczak, to dobrze trafiliście. Garść najważniejszych informacji o młodym chłopaku, który rozwija swoje skrzydła, podrzucamy w tym miejscu na ESKA.pl. Widzowie po raz pierwszy zwrócili uwagę na talent młodzieńca z liczącej niespełna 400 mieszkańców wsi Bartochów w województwie łódzkim za sprawą programu Mam Talent. Śpiewając piosenkę Zbigniewa Wodeckiego sprawił, że w oczach jurorów pojawiły się łzy wzruszenia. Udział w programie pozwolił mu na występowanie przed lokalną publicznością. Marcin Maciejczak, to chłopak, który nie marnuje czasu i nieustannie chce się rozwijać. W domowym zaciszu nagrywa covery największych hitów, a przy tym realizuje teledyski. Prywatnie uwielbia muzykę Billie Eilish.

Zobacz: Marcin Maciejczak jest zwycięzcą The Voice Kids 3! Tak wyglądała JEGO droga do finału!

Marcin Maciejczak - kim jest

Marcin Maciejczak to trzynastolatek z Bartochowa koło Sieradza. To prawdziwy artysta. Nie tylko śpiewa, ale sam nagrywa i montuje swoje teledyski. Marcin nie wyobraża sobie życia bez muzyki i w przyszłości chciałby występować na największych scenach.

Marcin Maciejczak - wzrost

Ile wzrostu ma Marcin Maciejczak? Choć nigdy tego nie ujawniał, to widać, że mierzy około 160 centymetrów. Jest nieco niższy od swojego trenera z The Voice Kids.

Marcin Maciejczak - covery

Wszystkie covery Marcina Maciejczaka mają łącznie ponad milion wyświetleń. W sieci dostępny był cover hitu Billie Eilish, ale z niewiadomych przyczyn został ustawiony, jako prywatny. Musicie nam wierzyć, że był znakomity!

Marcin Maciejczak - The Voice Kids

Swoją przygodę z The Voice Kids 3 rozpoczął na początku stycznia. W Przesłuchaniach w Ciemno oczarował publiczność i odwrócił trzy fotele wykonując hit I'll Never Love Again, Lady Gagi. Ostatecznie zdecydował, że swoje umiejętności będzie szlifować pod okiem Dawida Kwiatkowskiego. W Bitwach wykonał utwór Into You, Ariany Grande i pokonał Julię Totoszko oraz Izę Podgórską. W Sing Off zachwycił Dawida Kwiatkowskiego, który zaprosił go do finału programu. W ostatnim odcinku show Marcin zaśpiewał Rise Like a Phoenix z repertuaru Conchity Wurst. To właśnie z nim Dawid postanowił kontynuować przygodę w ścisłym finale. Panowie wspólnie wykonali piosenkę Plan B. Następnie poznaliśmy singiel Marcina Jak Gdyby nic, który zachwycił nie tylko trenerów, ale także widzów, którzy oddawali liczne głosy. To właśnie dzięki temu Marcin został zwycięzcą trzeciej edycji programu The Voice Kids.

Marcin Maciejczak - Instagram

Marcin Maciejczak to zwycięzca The Voice Kids 3. Od czasu udziału w programie przybyło mu obserwujących na Instagramie. Jego profil śledzi między innymi Sylwia Przybycz i Janek Dąbrowski - łącznie 89 tysięcy osób. Sam śledzi między innymi Patrycję Kazadi, Damiana Kordasa, Krzysztofa Ibisza i Natalię Nykiel.

Najnowsze