Marcin Maciejczak doceniony w branży filmowej. Jego nieznana piosenka pojawi się w kinie!

2020-07-17 10:38 Ewelina Kulasza
Marcin Maciejczak
Autor: Screen z YouTube/Marcin Maciejczak Marcin Maciejczak

Tą wiadomością Marcin Maciejczak zszokował z pewnością niejednego fana swojej twórczości. Jeszcze nie tak dawno światło dzienne ujrzał jego kawałek Deszcz i Bez, a teraz szykuje kolejne nowości. Ma to oczywiście związek z piosenką, ale również z kinem. Co wyjdzie z tego połączenia? Zdradzamy szczegóły na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak barwą swojego głosu potrafi urzec niejedną osobę! Jego wokal nie tylko wywołuje ciarki na ciele, ale również pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości. Artysta swój wielki talent pokazał w The Voice Kids, zmierzając się z wieloma piosenkami z repertuaru Ariany Grande, Lady Gagi, Lady Pank czy też zwyciężczyni Eurowizji 2014 - Conchity Wurst. Od finału telewizyjnego show minęło ledwo pół roku, a nastolatek zdążył zgromadzić dookoła siebie jeszcze więcej fanów, a dodatkowo wydał kawałki wraz z teledyskami - Jak Gdyby Nic oraz Deszcz i Bez. Zanim jednak znalazł się w programie TVP2, zdążył wzruszyć swoim głosem wokalistkę Agnieszkę Chylińską pojawiając się na scenie w show Mam Talent.

Zwycięzca trzeciej edycji The Voice Kids spełnia marzenia i cały czas, bez zatrzymania idzie ze swoją muzyczną karierą jak burza! Niedawno zdradził kulisty powstawania mrocznego teledysku do utworu Deszcz i Bez, ale również na Instagramie przedstawił fanom wielką niespodziankę, która ma związek z kinem. Czy artysta zostanie aktorem?

Marcin Maciejczak - piosenka do filmu

Marcin Maciejczak aktorem? Nic z tych rzeczy, więc możecie być spokojni! Młody artysta w mediach społecznościowych pochwalił się swoim obserwatorom, że już 20 lipca 2020 roku światło dzienne ujrzy jego nowy kawałek, zatytułowany Jeśli Powiem. Co ciekawe, piosenkę Marcina będziecie mogli usłyszeć w filmie fabularnym Tarapaty 2. Nastolatek na Instagramie opublikował fragment najnowszego numeru. Mu już nie możemy się doczekać całości, a Wy?

Posłuchajcie fragmentu piosenki Jeśli Powiem poniżej:

Marcin Maciejczak kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze