Marcin Maciejczak niczym Sam Smith. Fani mają ciarki!

2021-04-20 10:08 Ewelina Kulasza
Marcin Maciejczak, Sam Smith
Autor: EastNews: Mateusz Jagielski, Isabel Infantes/Press Association

Ten chłopak nie zatrzymuje się ani na chwilę. Idzie przed siebie, spełniając swoje najskrytsze marzenia. Mowa o Marcinie Maciejczaku, który wygrał The Voice Kids 3 i dziś jest wielką gwiazdą. Teraz zaśpiewał piosenkę Sama Smitha i nie mogło być inaczej - oczarował wszystkich.

Marcin Maciejczak to muzyczne odkrycie 2020 roku i nie ma co się dziwić, jego głos to lek na wszystkie zmartwienia i smutki. To także muzyczne odprężenie, które dotyka każdego słuchacza i pozwala naprawdę się zrelaksować i ukoić zmysły. Marcin pokazał się widzom w trzeciej edycji The Voice Kids i skradł całe show. Doszedł do finału i razem z trenerem Dawidem Kwiatkowskim świętowali jego sukces. Teraz Marcin jest w trakcie wydawania debiutanckiej płyty, która ukaże się w połowie 2021 roku. Oczywiście na krążku znajdą się nie tylko wcześniejsze piosenki artysty, ale także jego nowości. Jedną z nich będzie numer Nie proszę o więcej w duecie z Luną, 21-letnią piosenkarką i autorką tekstów. Ich najnowszy singiel, będzie miał premierę w środę 21 kwietnia.

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu

Marcin Maciejczak niczym Sam Smith

Marcin Maciejczak potrafi zaskoczyć niejedną osobę, czy to na Instagramie czy to na YouTubie. Teraz artysta wziął udział w muzycznym wyzwaniu ELLE Music Game i oczarował tym wszystkich. Miał zaledwie dziesięć sekund, aby wymyślić piosenkę z podanym słowem. Na warsztat wziął między innymi piosenkę Sama Smitha - How Do You Sleep i wyszło mu to genialnie. Tradycyjnie pod nagraniem pojawiło się sporo komentarzy, w których komplementów nie było końca.

- Utalentowany chłopak i niezwykła osobowość 😊

- Marcin wspaniale, masz nieziemski talent a głos Twój wzrusza każde serce... Teraz już niecierpliwie czekam na Twoją płytę a jeszcze bardziej na koncerty.

- How Do You Sleep było piękne ❤️

Poniżej możecie posłuchać, jak Marcin Maciejczak brzmi w utworze Sama Smitha - How Do You Sleep. Aby usłyszeć ten kawałek, musicie przewinąć czas do 1:15. Będziecie zachwyceni!

Zobacz: Marcin Maciejczak porzuca muzykę? Ma nowe hobby, o którym nie wiedzieliście!

Najnowsze