Olek Klembalski z The Voice Kids już jest wielką gwiazdą! Kiedy pojawi się jego singiel?

2021-04-19 13:10 Ewelina Kulasza
Olek Klembalski
Autor: Screen z YouTube/The Voice Kids Poland

The Voice Kids cieszy się ogromną popularnością. Fani uwielbiają wieczorami oglądać młodych uczestników, a także trenerów na czerwonych fotelach. Jednym z fantastycznych chłopaków, który doszedł do finału okazał się być Olek Klembalski. Ten nastolatek już jest wielką gwiazdą, a fani czekają z niecierpliwością na jego pierwszy singiel. Kiedy to nastąpi?

Olek Klembalski to chłopak petarda, który pojawił się w czwartej odsłonie The Voice Kids. Muzyczne show to dla niego, jak i innych uczestników ogromna przygoda, a także szansa na zaistnienie w mediach społecznościowych i branży muzycznej. Przypomnijmy, że Olek podczas Przesłuchań w Ciemno zaśpiewał numer z 1991 roku Have I Told You Lately od Rod'a Stewarta. Uczestnik podczas swojego występu zaimponował nie tylko głosem, ale także wyborem klasyka z dawnych lat. W jego stronę odwrócili się wszyscy trenerzy, dlatego Olek miał duże pole do popisu, jeśli chodzi o wybór drużyny. Ostatecznie zdecydował się być w programie pod skrzydłami Dawida Kwiatkowskiego i wywalczył sobie finał. Mimo iż Olek nie wygrał The Voice Kids to jest już wielką gwiazdą, a dookoła niego gromadzi się szereg wiernych fanów.

The Voice Kids - finaliści czwartej edycji programu

Olek Klembalski - nowa piosenka

Odkąd pojawił się w The Voice Kids zdobył ogromną rozpoznawalność. Na jego Instagramie, zgromadziło się blisko 44 tysięce followersów, a my wiemy, że na tym się nie skończy! Mowa oczywiście o Olku Klembalskim, który mimo iż nie wygrał show, jest już wielką gwiazdą. Świadczą o tym wyświetlenia pod jego występami w sieci, fani w mediach społecznościowych, a także miłe komentarze, które tam się pojawiają. Przed nastolatkiem czeka barwna przyszłość i kariera w branży. Kiedy w takim razie usłyszymy od niego muzyczną nowość? Na razie musimy uzbroić się w cierpliwość. Z pewnością Olek Klembalski nas zaskoczy!

Najnowsze