LUNA to objawienie 2021! Kim jest artystka o anielskim głosie? [WYWIAD]

2021-01-22 12:24
Luna z nowym utworem podbija sieć! Kim jest piękna artystka obdarzona cudownym głosem?
Autor: Universal Music Polska Luna z nowym utworem podbija sieć! Kim jest piękna artystka obdarzona cudownym głosem?

LUNA w mitologii rzymskiej była boginią Księżyca utożsamiana z grecką Selene. Aleksandra, która jest artystką o wielu talentach, postanowiła stworzyć utwór, mogący stać się ogromnym hitem. Kim jest LUNA, artystka obdarzona cudownym głosem? Szczegóły znajdziecie w artykule poniżej.

LUNA, czyli Aleksandra Katarzyna Wielgomas urodziła się 28 sierpnia 1999 roku w Warszawie. Jest polską piosenkarką, autorką tekstów i piosenek. Artystka wzięła udział również w filmie Płaczmy, którego premiera miała miejsce w 2019 roku, a także wystąpiła na deskach Teatru Wielkiego w Dziadku do orzechów, oraz Cud albo Krakowiaki i Górale. Aleksandra uczyła się w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Grodzisku Mazowieckim w klasie skrzypiec. Uczęszczała w latach 2015-2018 do klasy i profilu prawno-politologicznym w Liceum Słowackiego w Warszawie. Jak rozpoczęła swoją karierę? Jaki jest jej najnowszym singiel?

Marcin Maciejczak i jego ulubione piosenki! To tych utworów artysta słucha najczęściej! [LISTA]

LUNA: kariera i piosenki

Kariera LUNY rozpoczęła się już w 2010 roku. Dołączyła wtedy do dziecięcego chóru w Teatrze Wielkim, gdzie uczyła się śpiewu u boku Danuty Chmurskiej. W 2018 roku przybrała pseudonim Olga WIelgomas. Nagrała debiutancki utwór Na wzgórzach niepokoju, który bardzo dobrze przyjął się wśród fanów artystki. Drugi utwór wydany w 2019 roku Zastyga, był odtworzony w serwisach streamingowych ponad 200 tysięcy razy. W 2020 roku rozpoczęła współpracę z Michałem Foxem Królem i przybrała pseudonim LUNA. Nowe wcielenie artystki zaoowocowało utworem Serca przemokną. Następnie w listopadzie między innymi z Patrykiem Kumórem wydała singiel Zgaś, który bardzo dobrze znacie z anteny Radia ESKA. 2 lutego 2021 roku na rynku pojawi się piosenka Mniej. 

LUNA: wywiad

Nasza specjalistka od hitów na czasie Kasia Węsierska, postanowiła przeprowadzić wyjątkowy wywiad z LUNĄ. 

Luna objawieniem muzycznym rynku! Obejrzyjcie wywiad Kasi Węsierskiej!

LUNA: utwór ZGAŚ hitem sieci

Polska artystka młodej sceny alternatywnej. Niebanalna aparycja i barwa głosu w połączeniu z hipnotycznym elektronicznym brzmieniem przenosi słuchacza w kosmiczny wymiar muzyki, zachowując jednocześnie nieoczekiwane wrażenie spokoju, harmonii oraz autentyczności. Zgaś to osobista opowieść pełna tajemnic i niedopowiedzeń. To przyjrzenie się sobie, swoim złożonym emocjom i stanom. W takiej rozmowie ze sobą samym każdy może znaleźć wyjątkową cząstkę siebie. Bo w tym dziwnym czasie każdy z nas wątpi, każdy czuje żal, niepokój i niepewność.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze