Marcin Maciejczak ogłosił pierwszy koncert w karierze! Kiedy i gdzie wystąpi zwycięzca The Voice Kids?

 Marcin Maciejczak woła o pomoc i próbuje naprawić błędy. Piosenka Kaj HITEM?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Marcin Maciejczak

Na to ogłoszenie czekali wszyscy fani tego utalentowanego piosenkarza! Marcin Maciejczak oficjalnie zapowiedział swój pierwszy w karierze koncert, w trakcie którego wykona piosenki z debiutanckiego albumu Tamte dni. Kiedy i gdzie odbędzie się tak bardzo wyczekiwane przez wielbicieli jego talentu wydarzenie?

Marcin Maciejczak - koncert wokalisty z pewnością przyciągnie wielu fanów, którzy marzą o tym, by usłyszeć go na żywo. Po tym, jak utalentowany nastolatek podbił serca trenerów oraz widzów trzeciej edycji The Voice Kids, wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali ogłoszenia dat jego pierwszego tournee. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany promocyjne nastolatka, który mimo tego nie poddał się i regularnie zaskakiwał słuchaczy swoimi nowymi propozycjami muzycznymi. Do sieci trafiły między innymi takie kawałki jak Kaj, Marzenie, Nie Proszę O Więcej, a już za chwilę swoją premierę będzie miał wyjątkowy duet Marcina z określaną królową elektroniki Natalią Nykiel. Na dzień przed wypuszczeniem kawałka Ciepły front wokalista zapowiedział swój pierwszy w karierze koncert. Wydarzenie odbędzie się w ramach letniej serii koncertów o nazwie Lato na Pradze, której organizatorem jest agencja Follow The Step. Kiedy i gdzie dokładnie zaśpiewa Marcin Maciejczak? Wszelkie najważniejsze informacje o koncercie przedstawiamy poniżej.

Marcin Maciejczak - koncert

Pierwszy w karierze koncert Marcina Maciejczaka został zaplanowany na wtorek, 29 czerwca 2021 roku, na godzinę 19:30. Podobnie do pozostałych wydarzeń, które odbywają się w ramach cyklu Lato na Pradze, będzie miał on miejsce w Warszawie, w Pradze Centrum. Bilety na show zwycięzcy The Voice Kids dostępne są w Going., Eventim Polska oraz salonach Empik i MediaMarkt. Poniżej przypominamy listę pozostałych artystów, którzy także zaprezentują się na warszawskiej Pradze.

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu
Najnowsze