Marcin Maciejczak i mocne przesłanie w piosence Kaj. Niepublikowany fragment klipu [TYLKO U NAS]

Marcin Maciejczak i mocne przesłanie w piosence Kaj. Niepublikowany fragment klipu [TYLKO U NAS]
Autor: Marcin Maciejczak / Universal Music Poland Marcin Maciejczak i mocne przesłanie w piosence Kaj. Niepublikowany fragment klipu [TYLKO U NAS]

Marcin Maciejczak serwuje kolejną dawkę muzycznych uniesień. Wszystko za sprawą utworu zatytułowanego Kaj, który pojawi się wraz z klipem. Dlaczego warto czekać na cały teledysk? Obejrzycie fragment i przekonajcie się sami - na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Marcin Maciejczak - piosenka Kaj
  2. Marcin Maciejczak - teledysk Kaj [TYLKO U NAS]
  3. Marcin Maciejczak - kim jest?

Kaj - nowa piosenka Marcina Maciejczaka, to swego rodzaju obraz i dowód na to, jak szybko dojrzewa ten młody artysta. Artysta, który udowodnił swój muzyczny talent w programie The Voice of Poland. Premiera utworu z teledyskiem ma miejsce już 22 października i doskonale wiemy, że nie możecie się doczekać. Dlatego też, z myślą o najwierniejszych fanach 14-letniego wokalisty, podrzucamy niepublikowany fragment najnowszego klipu Marcina. 

Marcin Maciejczak woła o pomoc i próbuje naprawić błędy. Piosenka Kaj HITEM?

Marcin Maciejczak - piosenka Kaj

Piosenka Kaj, to następca debiutanckiego hitu Jak gdyby nic, który pokrył się platynową płytą, przekroczył 9 milionów wyświetleń na YouTube i ponad 2,5 miliona streamów na Spotify. To także następca hitu Deszcz i bez, a także filmowego przeboju Jeśli powiem. Za sprawą tych wszystkich numerów, Marcin Maciejczak, wyraźnie określił swoją muzyczną drogę i udowodnił, że wygrywając muzyczny program, niekoniecznie trzeba iść utartymi ścieżkami, aby odnieść spektakularny sukces. 

Marcin Maciejczak - teledysk Kaj [TYLKO U NAS]

Marcin Maciejczak - Kaj: przedpremierowy fragment klipu TYLKO na ESKA.pl!

Marcin Maciejczak - kim jest?

Marcin Maciejczak, mimo zaledwie 14 lat, dzięki dotychczasowym sukcesom uznawany jest za jednego z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistów młodego pokolenia. W 2019 roku wziął udział w trzeciej edycji programu The Voice Kids i już podczas pierwszego przesłuchania zachwycił publiczność i jurorów swoją interpretacją emocjonalnego przeboju Lady Gagi pt. I'll Never Love Again. Wykonanie z przesłuchań trafiło do zestawienia najlepszych występów we wszystkich edycjach The Voice Kids na całym świecie. Debiutancki singiel artysty w zawrotnym tempie stał się jednym z największych przebojów w Polsce i osiągnął status złotej płyty.

Najnowsze