Marcin Maciejczak woła o pomoc i próbuje naprawić błędy. Piosenka Kaj HITEM?

 Marcin Maciejczak woła o pomoc i próbuje naprawić błędy. Piosenka Kaj HITEM?
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Marcin Maciejczak woła o pomoc i próbuje naprawić błędy. Piosenka Kaj HITEM?

Poszukiwany Marcin Maciejczak w nowej piosence Kaj! O czym jest utwór, który jest następcą hitu Jak gdyby nic, a także Deszcz i bez? Przekonajcie się oglądając teledysk - na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak, już pierwszym singlem Jak gdyby nic wyraźnie określił swoją muzyczną drogę i udowodnił, że będąc wygranym talent show nie trzeba iść utartymi ścieżkami, aby odnieść spektakularny sukces. Swoją dojrzałość i wyjątkową wrażliwość potwierdził singlem Deszcz i bez. 22 października zwycięzca The Voice Kids 3 wrócił z nową piosenką. Mowa o przepełnionej emocjami propozycji zatytułowanej Kaj.

Jesień 2020 - hity, które rozgrzeją w najbardziej kapryśny dzień! [WIDEO]

Marcin Maciejczak - piosenka Kaj

Wyrazisty singiel Kaj, który pokazuje w jak szybkim tempie Marcin dojrzewa jako artysta. Tytuł utworu zahacza o klasyczną baśń o królowej śniegu. Tekst jest więc spóźnionym wołaniem o pomoc, próbą naprawienia błędów, których konsekwencje okazały się nieodwracalne. Magiczne szkiełko w oku chłopca nie pozwoliło na czas uratować rzeczy najważniejszych. Pozostał tylko dobiegający gdzieś z pamięci głos - kojarzony jedynie z zapomnianym dawno imieniem.

Utwór przywołuje na myśl najlepsze produkcje takich artystów jak Rag'n'Bone Man, Florence + The Machine, czy James Bay.

Najnowsze