Marcin Maciejczak czyta fanom na dobranoc! Bajki w jego wykonaniu to prawdziwe złoto

Marcin Maciejczak zdradził, za kim tęskni! Młody wokalista znów czaruje głosem
Autor: Maciej Nowak Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak czyta fanom na dobranoc? Bajki w jego wykonaniu brzmią niesamowicie dobrze, a barwa jego głosu ukoi niemalże każdego z nas! Jakie jeszcze talent ukrywa przed nami młody artysta? Więcej o uzdolnionym wokaliście i jego nowej pasji zdradzamy na ESKA.pl!

Marcin Maciejczak czyta fanom bajki na dobranoc? Artysta podzielił się ze światem swoim kolejnym doświadczeniem, a tym samym nowym talentem, który ukrywał! Fani nie mogą wyjść z podziwu, jeśli chodzi o perfekcjonizm Marcina, jaki słyszą w jego głosie, szczególnie kiedy czyta lub śpiewa. Barwa jego głosu jest podziwiana na każdym kroku przez niemalże każdego jego fana. Masz najpiękniejszy głos na świecie, piękny głos i piękna dykcja, twój głos jest taki kojący. - Komentują wierni Fani Marcina Maciejczaka. Wokalista za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się ze swoimi fanami krótkim nagraniem, na którym czyta popularną baśń Hansa Christiana Andersena. Królowa śniegu w wykonaniu Marcina Maciejczaka przeniosła widzów do czarujących i hipnotyzujących wspomnień i przypomniała lata beztroskiego dzieciństwa. Takich niespodzianek możemy spodziewać się częściej, ponieważ artysta publikując czytaną przez siebie bajkę sam podkreślił, że na razie udostępnia tylko jej fragment.

Marcin Maciejczak – artysta o wielu talentach

Marcin Maciejczak to odkrycie muzyczne ostatnich lat. Czternastolatek zaskakuje na każdym kroku i co chwila angażuje się w nowe projekty, dzięki którym pokazuje światu, na co go stać. Tym razem wcielił się w rolę narratora bajki, która wszystkim nam kojarzy się z beztroskim dzieciństwem.

Marcin Maciejczak - Kaj: przedpremierowy fragment klipu TYLKO na ESKA.pl!
Najnowsze