Marcin Maciejczak sprawi, że poleją się łzy wzruszenia. Fani odliczają godziny

Marcin Maciejczak sprawi, że poleją się łzy wzruszenia. Fani odliczają godziny
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Marcin Maciejczak sprawi, że poleją się łzy wzruszenia. Fani odliczają godziny

Marcin Maciejczak poprawił humor swoim fanom, gdy tylko ogłosił wydanie czwartego singla. Wiele osób już nie może się doczekać kolejnych, przepełnionych emocjami brzmień. Co wiadomo o piosence Kaj? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl.

Spis treści

  1. Marcin Maciejczak - nowa piosenka Kaj
  2. Marcin Maciejczak - Kaj

Marcin Maciejczak ponownie położy największych twardzieli na łopatki? Zwycięzca trzeciej edycji programu The Voice Kids przyzwyczaił do tego, że każda jego piosenka jest przejmująca, sentymentalna, a nawet wywołująca łzy wzruszenia. Tak było w przypadku debiutanckiego singla i tak zapewne będzie w przypadku nowej piosenki Kaj. Zresztą, nie tylko utwory są wzruszające, ale także występy młodego chłopaka. Internauci doskonale pamiętają, gdy Marcin Maciejczak doprowadził do łez Agnieszkę Chylińską występując w programie Mam Talent. Później wywoływał ciarki śpiewając w muzycznym programie dla dzieci. Łzy uroniła Cleo, czy chociażby Dawid Kwiatkowski. 

Marcin Maciejczak - nowa piosenka Kaj

Marcin Maciejczak przyzwyczaił do sentymentalnych i przepełnionych emocjami utworów. Ma już na koncie trzy takie single, więc całkiem możliwe, że taki właśnie będzie ten czwarty. Zatytułowany po prostu: Kaj. 

Marcin Maciejczak - Kaj

Fani Marcina Maciejczaka wyczekują nowej piosenki swojego ulubionego artysty. Swoją premierę będzie mieć już w nocy, z 21 na 22 października. Utwór Kaj już teraz możecie zapisywać w serwisach streamingowych. 

Zgodnie z obietnicą - premiera mojego nowego singla „Kaj” już w ten czwartek! Jestem z niego bardzo dumny i z niecierpliwością czekam na moment, w którym go usłyszycie!🧨 Od teraz możecie go dodać do swojej biblioteki.

Najnowsze