Mandaryna, Michał Szpak i inni na FEST Festival. Tego NIKT się nie spodziewał!

2022-08-04 14:44
Michał Szpak
Autor: AKPA

FEST Festival 2022 już za moment. Oprócz ujawnionych wcześniej scen, na uczestników wydarzenia będzie czekać jeszcze wyjątkowa, wcześniej nieujawniona scena LOVE BAZAAR. Ci, którzy zdecydują się na jej odwiedzenie, mogą liczyć na eksplozję queerowej energii. Wśród gwiazd m.in. Mandaryna i Michał Szpak jako Jowiszja.

Tegoroczny FEST Festival z pewnością przejdzie do historii. Uczestnicy festiwalu, którzy zdecydowali się na zakupienie wejściówki, nie będą mogli narzekać na brak emocji. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, zapraszając do udziału w imprezie największe gwiazdy polskiego i zagranicznego przemysłu muzycznego. Na scenie zaprezentują się między innymi Sanah, Quebonafide, The Chainsmokers, Scooter, Nothing But Thieves oraz Coals. Sporym zaskoczeniem jest jednak scena, której w poprzednich edycjach FEST Festivalu jeszcze nie było. Mowa o LOVE BAZAAR, która już teraz zapowiadana jest jako eksplozja queerowej energii. Organizatorom zależy na tym, by każdy uczestnik FEST Festivalu mógł być sobą, a dedykowana queerowej społeczności scena ma być celebracją odwagi i różnorodności. drag queens, tancerze i tancerki high heels, DJ-e i DJ-ki oraz artyści, którzy od lat wspierają mniejszości seksualne. Tego nie można przegapić!

FEST Festival 2022 - rozpiska godzinowa. Kiedy, kto i na jakiej scenie?

Mandaryna o WPADCE w Sopocie

LOVE BAZAAR na FEST Festival 2022

To będzie coś wyjątkowego, czego jeszcze nie było! Michał Szpak po raz pierwszy z projektem Jowiszja, Mandaryna w specjalnym AOK Performance, nawiązującym do uznawanego przez wielu za jej najlepsze wydawnictwo albumu, tancerze wykonujący voguing oraz niesamowite sety DJ-skie. To czeka na uczestników FEST Festival 2022 przy scenie LOVE BAZAAR. Sprawdźcie rozpiskę i dajcie się ponieść queerowej energii w Chorzowie.

Sonda
Z kim widzimy się na FEST Festival 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze