Jurorzy Mam Talent

i

Autor: Fot. Mirosław Sosnowski/Tvn

Mam talent 2021 - FINAŁ. Gdzie i po ile kupić bilety na ostatni odcinek?

2021-11-24 14:02

13. edycja Mam Talent dobiega końca. Już w najbliższą sobotę odbędzie się ostatni, finałowy odcinek na żywo! Gdzie i po ile kupić bilety na finał Mam Talent 2021? Czy wejściówki na widownię talent show są jeszcze dostępne? Sprawdźcie szczegóły.

Mam Talent to jeden z najchętniej oglądanych programów w telewizji i nie ma się co dziwić! Każdy znajdzie tam coś dla siebie, a to wszystko przez talenty z którymi przychodzą tłumnie na castingi osoby w różnym wieku. To właśnie wtedy prezentują swoje umiejętności nie tylko przed jurorami, ale również widzami! Widzowie przez wszystkie sezony mogli zobaczyć już chyba wszystko! Było już śpiewanie, tańczenie, akrobatyka w powietrzu i nie tylko, a nawet magiczne sztuczki. Niestety wielkimi krokami zbliża się ostatni odcinek 13. edycji Mam Talent. To sezon pełen zaskoczeń i zmian, jednak każdy to uwielbia i twierdzi, że wszystko wyszło na plus! Otóż za kulisami miejsce Szymona Hołowni po 11 latach zajął stand-uper Michał Kempa. Jednak to nie koniec niespodzianek. W składzie jurorskim również byliśmy świadkami zmian, ponieważ miejsce Agustina Egurroli zajął tancerz znany z show Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami - Janek Kliment. Kiedy jest ostatni odcinek Mam Talent 13? Gdzie kupić bilety, aby usiąść przed sceną i obejrzeć triumf zwycięzcy na żywo?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Mam Talent 2021 - BILETY na finał

Ostatni odcinek Mam Talent 13, zostanie wyemitowany w sobotę 27 listopada 2021 roku o godzinie 20:00. Transmisja jak zawsze będzie miała miejsce na antenie TVN i odbędzie się na żywo. Jak to w przypadku takich programów bywa, fani bardzo chcieliby zasiąść na widowni przed samą sceną. Gdzie kupić bilety na Mam Talent i po ile? Wejściówki na każdy odcinek na żywo są płatne, również na finał i można je było zakupić na stronie internetowej ebilet.pl. Ich ceny zaczynały się od 299 złotych, jednak wyprzedały się w mgnieniu oka i są już niedostępne.

Sonda
Którego jurora Mam Talent lubisz najbardziej?