Malena, Viki Gabor

i

Autor: Andres Putting/EBU, VIPHOTO/East News

Maléna z Armenii to kopia Viki Gabor?! Internauci podczas Eurowizji Junior 2021 dostrzegli wiele podobieństw

2021-12-20 9:47

Eurowizja Junior 2021 przeszła już do historii. W niedzielny wieczór 19 grudnia, poznaliśmy osobę która dołączyła do grona zwycięzców. Nagroda główna powędrowała do Malény z Armenii, jednak wiele osób uważa, że tegoroczna zwyciężczyni jest kopią Viki Gabor! Internauci dostrzegli wiele podobieństw, dlatego koniecznie sprawdźcie o co chodzi.

Eurowizja Junior 2021 dobiegła końca. W niedzielę 19 grudnia w La Seine Musicale w Boulogne-Billancourt pod Paryżem, odbyła się kolejna edycja Konkursu. Dziewiętnaście państw i dziewiętnaście piosenek, który wzruszały lub pobudzały do tańca. Zwycięzca mógł być tylko jeden i została nim Maléna z Amrenii z piosenką Qami Qami. Co ciekawe, Polska znalazła się tuż za nią ponieważ na 2. miejscu. Zabrakło nam zaledwie 6. punktów do zwycięstwa, jednak dla wielu osób to właśnie Sara James wygrała Eurowizję Junior 2021 mimo wszystko! Tuż po ogłoszeniu wyników 19. edycji Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w sieci zawrzało. To wszystko przez Malénę, której zarzucono że jest kopią Viki Gabor - zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019.

Pogadane z Sarą James

Maléna z Armenii to kopia Viki Gabor?!

Maléna z Amrenii to kopia Viki Gabor?! Takie komentarze zaczęły pojawiać w dużej mierze podczas trwania Eurowizji Junior 2021, ale także po ogłoszeniu wyników. Wiele osób twierdzi, że nastolatka z Armenii przypomina zwyciężczynię Eurowizji Junior 2019 nie tylko z wyglądu, ale również podobnie do niej gestykuluje. Maléna na scenie w La Seine Musicale, robiła ruchy ręką jak Viki Gabor, a w dodatku błyszczała w podobnej - srebrnej kreacji jak Polka na Eurowizji Junior w 2019 roku. Oprócz tego wielu internautów stwierdziło, że zwyciężczyni z Armenii odbierając nagrodę, trzymała statuetkę w identyczny sposób jak Viki Gabor. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Koniecznie dajcie nam znać w sondzie poniżej, czy Maléna z Amrenii przypomina Viki Gabor.

- O Sarze będzie głośno a o tej z Armenii max 2 tygodnie i za rok na nowej eurowizji. Fatalna podróba Viki Gabor

- She is copy of Viki Gabor. Congratulations Armenia

- Oglądam właśnie konferencje z Malena i ona nawet śmieje się do mikrofonu jak Viki ?

Sonda
Maléna z Amrenii przypomina Viki Gabor?