Magda Welc wygrała 3. edycję Mam Talent. Wokalistka zmieniła się nie do poznania!

2022-11-25 11:03
Magda Welc
Autor: AKPA

Magda Welc wygrała trzecią edycję Mam Talent. Wokalistka zamiast kariery wybrała naukę i zniknęła z show-biznesu na kilka lat. Co dziś robi i jak wygląda Magda? Sprawdziliśmy co słychać u 24-letniej wokalistki.

Magda Welc wygrała trzecią edycję Mam talent mając zaledwie 12 lat. Utalentowana wokalistka zmieniła się nie do poznania! Magda Welc była najmłodszą zwyciężczynią talent show w Polsce. Do programu zgłosiła się sama. Nikt z rodziny nie wiedział o jej planach. Mama Magdy, dopiero jeden dzień przez castingami dowiedziała się, że jej córka wystąpi na wielkiej scenie przed jury. Na castingu wykonał piosenkę Edyty Geppert Och, życie kocham cię nad życie. Swoimi kolejnymi występami udowadniała jutry oraz widowni, że w pełni zasługuje na wygraną. Tak też się stało. Jej głos, w połączeniu z dorosłym repertuarem był idealną receptą na sukces. Magda pokonała w finale między innymi Kamila Bednarka. Co słychać u Magdy Welc i jak zmieniła się utalentowana wokalistka?

2-latek wygrał Mam Talent! To najmłodszy zwycięzca w historii programu

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Magda Welc - Mam Talent

Magda Welc w Mam Talent zajęła 1. miejsce i wygrała 300 tys. złotych. Rezolutna wokalistka przekazała pieniądze rodzicom, którzy wybudowali dom. Wiele wskazywało na to, że Magda Welc stanie się dziecięcą gwiazdą, podpisze kontrakt z wytwórnią, wyda płytę i podbije serwisy streamingowe. Jednak, wraz z rodzicami, podjęła inną decyzję.

Magda Welc - co teraz robi?

Magda Welc, po wygranej, usunęła się w cień i skupiła na nauce oraz komponowaniu autorskich utworów. Rodzicom zależało na tym, by ich córka zdobyła zdobyła wykształcenie. Nie chcieli, by po programie rozpoczęła karierę piosenkarki. W związku z tym nie podpisali umowy z żadną wytwórnią, choć do współpracy z Magdą zgłaszało się wielu. Rok po sukcesie w Mam talent rozpoczęła edukację w szkole muzycznej w Lublinie. Wokalistka zdecydowała się rozpocząć studia z germanistyki. W czasie pandemii koronawirusa wokalistka nawiązała współpracę z Mariuszem Ostańskim, swoim byłym nauczycielem śpiewu, muzykiem i właścicielem studia nagrań. Na początku 2021 roku wydała singiel Między słowami. Niedługo później kolejny - Nie patrzę wstecz. Wokalistka pracuje teraz nad kolejnymi, autorskimi projektami.

Jako 3-latek recytował inwokację w Mam Talent. Co teraz robi i jak się zmienił Rafał Sołtysik?

Magda Welc - jak wygląda?

Większość kojarzy wokalistkę z udziału w Mam Talent, kiedy miała 12-lat. Magda Welc przeszła ogromną metamorfozę. Z uroczej nastolatki wyrosła na piękną, pewną siebie kobietę.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze