2-latek wygrał Mam Talent! To najmłodszy zwycięzca w historii programu

2022-11-25 10:10
Hugo Molina
Autor: Screen z filmu na YT: Got Talent Globa/CUTEST 2 Y.O WINS SPAIN'S GOT TALENT 2019 | Got Talent Global

2-latek został najmłodszym zwycięzcą Mam Talent na całym świecie. Chłopiec jest niesamowicie utalentowany, co w połączeniu z jego urokiem osobistym sprawiło, że jego występami zachwycają się dziesiątki tysięcy osób. Talent chłopca docenił sam papież.

2-latek wygrał Mam Talent i zachwycił niemal cały świat. Hugo Molina to najmłodszy zwycięzca programu. Talent chłopca docenił nawet papież. Rodzice zaprowadzili go na casting do Mam talent, gdy miał tylko 2 latka. Chłopiec, grając na bębnach udowodnił, że posiada ponadprzeciętnie poczucie rytmu. Jurorzy niedowierzali w to, co widzą i słyszą. Przyznali wprost, że to niewiarygodne, a jego występ nie może być prawdziwy. Dziecięcy urok chłopca szybko chwycił za serca nie tylko jury, ale także publiczność. Talent Hugo Moliny został nawet doceniony przez papieża, który spotkał się z nim osobiście.

Jako 3-latek recytował inwokację w Mam Talent. Co teraz robi i jak się zmienił Rafał Sołtysik?

Uczestniczka Mam Talent zaprosiła Małgorzatę Foremniak na scenę. Zobaczcie, co stało się potem!

2-latek najmłodszym zwycięzcą Mam Talen

2-latek wygrał 5. edycję hiszpańskiej odsłony Mam Talent. Hugo Molina na castingu wykonał na perkusji utwór z hiszpańskiej wielkanocnej parady Semana Santa. Na scenie pojawił się ze swoim tatą, który poprosił publiczność w studiu, by nie dekoncentrowała skupionego na swoim zadaniu chłopca i poczekała z brawami do końca jego występu. Jury oraz widownia oglądali jego występ z zapartym tchem. Wszyscy byli zachwyceni jego poczynaniami.

Nie ma znaczenia, który raz to oglądamy, ponieważ to zawsze jest świetne. W ciągu pięciu edycji nigdy nie widziałem czegoś takiego.

Chłopiec zdradził, że na bębnach gra od roku.

Agnieszka Chylińska w Mam Talent wylała morze łez. Wszystko przez jedną z uczestniczek

Gra rok, a ma dwa lata. Nic dziwnego, gra połowę swojego życia

Chłopiec szybko awansował do finału Mam Talent, który 17 grudnia 2019 r. wygrał. 2-latek został wtedy najmłodszym zwycięzcą talent show na całym świecie. Do tej pory nikt nie pobił tego rekordu. 

Talent Hugo Moliny dostrzegł nawet papież Franciszek. Z rodziną chłopca skontaktował się sekretarz Konferencji Episkopatu Hiszpanii, który przekazał, że papież chciałby spotkać się z nim osobiście i zobaczyć na własne oczy jego talent.

Z Valladolid skontaktowaliśmy się z Watykanem i papież Franciszek przyjmie Ciebie i twoich rodziców. Nie może się doczekać, aż usłyszy, jak grasz na bębnie.

Fani talentu 2-latka mogą śledzić jego dalszą karierę oraz rozwój na Instagramie, gdzie obserwuje go już ponad 60 tys. internautów.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze