Magda Welc

i

Autor: AKPA

Nie uwierzysz jak dziś wygląda Magda Welc. Kiedyś wygrała Mam Talent

2023-07-18 12:48

Choć wszystko wskazywało na to, że drzwi do wielkiej kariery zostały otwarte już po pierwszym jej występie na scenie Mam Talent, to ta, wraz z rodzicami zdecydowała, że zamiast show-biznesu wybrała naukę. Magda Welc zniknęła z branży na kilka lat. Co dziś robi i jak wygląda? Sprawdziliśmy co słychać u niemal 25-letniej wokalistki.

Magda Welc wygrała trzecią edycję Mam talent mając zaledwie 12 lat. Utalentowana wokalistka zmieniła się nie do poznania! Magda Welc była najmłodszą zwyciężczynią talent show w Polsce. Do programu zgłosiła się sama. Nikt z rodziny nie wiedział o jej planach. Mama Magdy, dopiero jeden dzień przez castingami dowiedziała się, że jej córka wystąpi na wielkiej scenie przed jury. Na castingu wykonał piosenkę Edyty Geppert Och, życie kocham cię nad życie. Swoimi kolejnymi występami udowadniała jury oraz widowni, że w pełni zasługuje na wygraną. Tak też się stało. Jej głos, w połączeniu z dorosłym repertuarem był idealną receptą na sukces. Magda pokonała w finale między innymi Kamila Bednarka. Co słychać u Magdy Welc i jak zmieniła się utalentowana wokalistka?

Król lew, Sanah a może Bruno Mars? Zaśpiewaj i wybieraj kolejną piosenkę! | Dokończ piosenkę 19

Magda Welc - Mam Talent

Magda Welc w Mam Talent zajęła 1. miejsce i wygrała 300 tys. złotych. Rezolutna wokalistka przekazała pieniądze rodzicom, którzy wybudowali dom. Wiele wskazywało na to, że Magda Welc stanie się dziecięcą gwiazdą, podpisze kontrakt z wytwórnią, wyda płytę i podbije serwisy streamingowe. Jednak, wraz z rodzicami, podjęła inną decyzję.

Magda Welc - co teraz robi?

Magda Welc, po wygranej, usunęła się w cień i skupiła na nauce oraz komponowaniu autorskich utworów. Rodzicom zależało na tym, by ich córka zdobyła zdobyła wykształcenie. Nie chcieli, by po programie rozpoczęła karierę piosenkarki. W związku z tym nie podpisali umowy z żadną wytwórnią, choć do współpracy z Magdą zgłaszało się wielu. Rok po sukcesie w Mam talent rozpoczęła edukację w szkole muzycznej w Lublinie. Wokalistka zdecydowała się rozpocząć studia z germanistyki. W czasie pandemii koronawirusa wokalistka nawiązała współpracę z Mariuszem Ostańskim, swoim byłym nauczycielem śpiewu, muzykiem i właścicielem studia nagrań. Na początku 2021 roku wydała singiel Między słowami. Niedługo później kolejny - Nie patrzę wstecz. Wokalistka pracuje teraz nad kolejnymi, autorskimi projektami.

Magda Welc - jak wygląda?

Większość kojarzy wokalistkę z udziału w Mam Talent, kiedy miała 12-lat. Magda Welc przeszła ogromną metamorfozę. Z uroczej nastolatki wyrosła na piękną, pewną siebie kobietę.