Madonna w Polsce po raz trzeci? Ten post może być na to dowodem!

2019-09-26 16:27 MK
Madonna
Autor: Rex Features/East News

Madonna to niekwestionowana królowa popu i ikona popkultury. Wielu fanów na całym świecie marzy o tym, by móc zobaczyć ją na żywo. W tym roku, amerykańska gwiazda wyruszyła w swoją jedenastą trasę koncertową. Polscy wielbiciele wciąż liczą na to, że zawita ona również do naszego kraju. Post opublikowany przez popularną bileterię sprawił, że zaczęli oni wierzyć w to jeszcze mocniej. Czy Madonna ponownie wystąpi w Polsce? Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Madonna w Polsce - o tym marzą tysiące fanów królowej popu w naszym kraju. Ostatnia wizyta amerykańskiej wokalistki miała miejsce w 2012 roku, kiedy to grała na Stadionie Narodowym w ramach tournee MDNA Tour. Od tamtej pory, wydała ona dwa albumy studyjne i wyruszyła w dwie trasy koncertowe. Najnowsza z nich - Madame X Tour sporo różni się od poprzedników. Tym razem, artystka postanowiła porzucić stadiony i największe areny na rzecz... teatrów. Jak sama tłumaczyła, zależy jej na tym, by nawiązać intymny kontakt ze swoimi wielbicielami. I choć gwiazda ma zaplanowanych ponad dziewięćdziesiąt występów, na ten moment ogłoszono jedynie koncerty w trzech europejskich państwach. Czy Madonna zdecyduje się również na odwiedzenie Polski?

Madonna w Polsce 2020 - czy to możliwe?

Nadzieje fanów Madonny na jej koncert w naszym kraju wzrosły po opublikowaniu przez firmę Eventim grafiki związanej z wykonawczynią hitu Hung Up. Bileteria jest miejscem, gdzie można kupić wejściówki na koncerty największych gwiazd muzyki. Nie ma się zatem co dziwić, że fani legendy popu powiązali post z możliwością wizyty wokalistki w naszym kraju. Póki co, nie wiadomo czy przedstawiciele firmy mieli coś konkretnego na myśli, czy też po prostu była to zwykła facebookowa zabawa.

Najnowsze plotki mówią natomiast o tym, że poza Wielką Brytanią, Portugalią i Francją, na liście europejskich krajów, które odwiedzi Madonna, mają pojawić się również Włochy. Czy wobec tego królowa popu planuje rozszerzenie swojego tournee? Bardzo na to liczymy!

Najnowsze