Madonna oszukała fanów?! Występ z Eurowizji w podrasowanej wersji [WIDEO]

2019-05-20 16:06 k.w.
Madonna
Autor: Madonna/YouTube/Ferrari Press/East News

Za nami wielki finał 64. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbył się w Izraelu. Oprócz występów 26. reprezentantów, mieliśmy również okazję obejrzeć występy gości specjalnych. Na scenie pojawił się Mans Zelmerlow, Conchita Wurst oraz oczywiście gwiazda wieczoru - Madonna. Jej show podczas Eurowizji 2019 od początku wzbudza spore emocje. Wykonanie największego hitu królowej popu - Like A Prayer, niestety nie brzmiało zbyt dobrze. To jednak nie to rozzłościło fanów.

Madonna oszukała fanów?! Eurowizja 2019 jest już za nami. 18 maja nie brakowało emocji. O wygraną podczas tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji, walczyło 26. reprezentantów. Po ich występach, scenę przejęli goście specjalni. Galę uświetnili: Conchita Wurst, Netta, Dana International, Mans Zelmerlow, Eleni Fureira, Wierka Serdiuczka, Gali Atari, Idan Raichel, Shalva Band oraz gwiazda wieczoru - Madonna. Zaśpiewała ona trzy utwory - Like A Prayer, Future oraz Dark Ballet. Występ królowej popu budzi spore kontrowersje.

Przeczytaj także: Eurowizja 2020 - gdzie i kiedy kolejny konkurs?

Madonna oszukała fanów?

Madonna podczas finału 64. Konkursu Piosenki Eurowizji wystąpiła na scenie wraz z 30-osobowym chórem. Zaśpiewała swój największy hit Like A Prayer oraz premierowo single z najnowszej płyty - Dark Ballet oraz Future. Cały występ królowej popu nie należał do udanych.

Nie trzeba być ekspertem, aby usłyszeć, że Madonna nie śpiewała czysto. Fanów artystki nie zdenerwowało jednak to, że fałszowała, bo nawet najlepszym się to zdarza. Mają artystce za złe to, że na jej oficjalnym kanale na YouTubie, artystka zamieściła 'podrasowaną' wersję występu. Madonna śpiewa na niej niemal idealnie. Obie wersje możecie porównać poniżej:

Występ Madonny bez poprawek

Występ Madonny na oficjalnym kanale artystki:

Jest różnica, prawda? :D

Najnowsze