Louis Tomlinson w Polsce 2022 - DODATKOWY koncert artysty! [DATA, MIEJSCE]

i

Autor: FREDERIC J. BROWN/AFP/East News Louis Tomlinson w Polsce 2022 - DODATKOWY koncert artysty! [DATA, MIEJSCE]

Louis Tomlinson w Polsce 2022 - DODATKOWY koncert artysty! [DATA, MIEJSCE]

2022-04-12 9:54

Louis Tomlinson ogłosił dodatkowy koncert w Polsce! Kiedy i gdzie wystąpi członek zawieszonego zespołu One Direction? Gdzie kupić bilety na wydarzenia? Przekonajcie się sprawdzając garść szczegółów już teraz.

Louis Tomlinson w Polsce 2022 - dodatkowy koncert artysty to spełnienie marzeń wszystkich fanów, którzy już włączyli w smartfonie narzędzie do odliczania dni do wydarzenia. Louis Tomlinson już w przyszłym roku Louis rusza w swoją pierwszą międzynarodową trasę koncertową, która ku uciesze wszystkich fanów brytyjskiego wokalisty, nie ominie Polski i Warszawy. Artysta wystąpi 13 kwietnia 2022 w Warszawie i 14 kwietnia w Poznaniu. Podczas koncertu zapewne usłyszymy znane wszystkim utwory z debiutanckiego albumu Walls.

EURO 2021 - tak brzmi oficjalny hymn, który zagrzeje piłkarzy do walki!

Louis Tomlinson to brytyjski piosenkarz tworzący muzykę z pogranicza gatunków pop i rock. Wiele osób zna go jako członka programu telewizyjnego X-Factor z 2010 roku i anglo-irlandzkiej grupy One Direction. Pod koniec 2016 r. Louis nagrał wspólny kawałek z DJ-em Stevem Aoki zatytułowany Just Hold On. Rok później artyści wystąpili razem na festiwalu muzyki elektronicznej Ultra Music w Miami. Pierwszy album Brytyjczyka zatytułowany Walls ukazał się 31 stycznia 2020 roku. Na krążku znalazło się 12 kawałków w tym dobrze znane single Two of Us oraz Kill My Mind. Debiutancki album Artysty zatytułowany Walls to bardzo osobiste wydawnictwo. W ostatnim czasie stracił dwie bliskie osoby- mamę, która odeszła w 2016 roku oraz siostrę Félicité, która zmarła w roku 2019. Oprócz muzyki, artysta prywatnie angażuje się w działania charytatywne. Jest m.in patronem hospicjum dziecięcego Bluebell Wood.

Louis Tomlinson w Polsce 2022 - bilety, support

  • Support: Only The Poets
  • 13 kwietnia 2022 Warszawa/ Torwar
  • 14 kwietnia 2022 Poznań / MTP Hala 5

Bilety dostępne na www.goingapp.pl/louistomlinson i www.followthestep.com

Sonda
Louis Tomlinson w Polsce 2022 - wybierasz się na koncert?