Lil Pump

i

Autor: Cover Images/East News

Lil Pump w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Gdzie i kiedy koncert?

2023-02-14 13:51

Lil Pump powraca do Polski, aby ponownie rozbujać nasz kraj i zrobić największy w historii Mosh Pit. To będzie z pewnością jedno z najbardziej trapowych wydarzeń w całym 2023 roku. Na tym koncercie nie może Was zabraknąć! Sprawdziliśmy, gdzie i kiedy odbędzie się koncert oraz czy są jeszcze bilety.

Lil Pump w Polsce 2023 - DATA, MIEJSCE, BILETY, to informacje, których poszukują wszyscy fani trapu. Koncert amerykańskiego rapera w naszym kraju będzie niezapomnianym wydarzeniem, podczas którego będzie można usłyszeć jego najpopularniejsze kawałki. Lil Pump zdobył rozgłos w 2017, gdy ukazał się jego viralowy hit “Gucci Gang”. Numer szybko pojawił się na amerykańskiej liście Bilboard Hot 100, a aktualnie ma ponad miliard wyświetleń na YouTube. Chwilę później raper rozpoczął współpracę z takimi artystami jak Diplo, Lil Yachty, Smokepurpp czy Kanye West. Jego najnowszy utwór “Mosh Pit” został wydany pod koniec 2022. Pump niewątpliwie posiada najmocniejszą setlistę, jaką przyjdzie Wam usłyszeć na żywo!

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATA, MIEJSCA]

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Lil Pump w Polsce 2023 - data i miejsce

Lil Pump w Polsce wystąpi w warszawskim klubie Progresja. Najbardziej trapowe wydarzenie 2023 roku odbędzie się już 10 marca.

Lil Pump w Polsce 2023 - bilety

Bilety na koncert wyprzedają się niczym świeże bułeczki, dlatego warto zdecydować się na ich zakup jak najszybciej. Wejściówki dostępne są na eventim.pl. Dostępne są dwie kategorie cenowe.

  • Płyta - Early Entrance (miejsce stojące) - 250 złotych
  • Płyta - miejsce stojące - 179 złotych

Robbie Williams wystąpi w Polsce w 2023 roku. Artysta da niesamowite show!