Lato, muzyka, zabawa - Augustów. Kto wystąpi 16 sierpnia? [GWIAZDY]

2020-08-16 19:12
Lato, muzyka, zabawa - Augustów. Kto wystąpi 16 sierpnia? [GWIAZDY]
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/East News Lato, muzyka, zabawa - Augustów. Kto wystąpi 16 sierpnia? [GWIAZDY]

Wielkimi krokami zbliża się muzyczne wydarzenie, które uwielbia większość polskich widzów! Już w niedzielę 16 sierpnia Wakacyjna Trasa Dwójki zawita do Augustowa. Kto wystąpi w Amfiteatrze i rozgrzeje scenę do czerwoności? Listę artystów podrzucamy wam na ESKA.pl.

Lato, muzyka, zabawa 2020 - kto wystąpi w Augustowie? Szczegóły zdradzamy wam na ESKA.pl. Wakacyjna Trasa Dwójki cieszy się ponownie ogromną popularnością. To nie tylko zasługa gwiazd, które występują na scenach, ale również atmosfera, na którą wpływ mają również widzowie. W tym roku koncerty organizowane przez TVP2 zawitały w te wakacje już w sześciu polskich miastach. Muzyczni artyści zagrali do tej pory w Nowym Targu, Ostródzie, Płocku, Żywcu, Chełmie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Siódmym przystankiem będzie Amfiteatr w Augustowie na Podlasiu. Kolejno widzowie będą mogli bawić się w Mrągowie oraz Świnoujściu. Wakacyjna Trasa Dwójki rozpoczęła wakacje z muzycznym przytupem 28 czerwca. Jednak to co dobre szybko się kończy, dlatego też ostatni przystanek będzie miał miejsce 30 sierpnia w Świnoujściu.

Letnie koncerty pod hasłem lato, muzyka, zabawa z odcinka na odcinek ogląda coraz więcej osób! Kto wystąpi na scenie już 16 sierpnia? Listę gwiazd poznacie poniżej.

Lato, muzyka, zabawa - Augustów 2020 [GWIAZDY]

Wakacyjna Trasa Dwójki zawita w niedzielę 16 sierpnia w Augustowie. To właśnie tam na scenie Amfiteatru wystąpią wielkie gwiazdy, które dostarczą muzycznej rozrywki niejednej osobie! Będą to:

  • Maryla Rodowicz
  • Stachursky
  • Ich Troje
  • Jorrgus
  • Top One
  • Playboys
  • After Party
  • Aleksiej Jarowienko
  • Natasza Urbańska

Koncert poprowadzą wspólnie Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska, natomiast za kulisami zobaczymy Izabellę Krzan oraz Norbiego. Transmisja wydarzenie tradycyjnie będzie dostępna na kanale TVP 2 o godzinie 20:45. 

Koncerty przełożone na 2021 rok
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze