Lasery - piosenka Wracam pierwszy raz na żywo! #koncertdlabohaterów

2020-04-03 15:42 RW
Lasery  - piosenka Wracam pierwszy raz na żywo! #koncertdlabohaterów
Autor: Lasery - Wracam / okładka singla Lasery - piosenka Wracam pierwszy raz na żywo! #koncertdlabohaterów

Wracam to tytuł piosenki z reklamy HGTVa ESKA.pl! Wracam do domu - te słowa nucił każdy, komu wpadła w ucho piosenka z reklamy HGTV. Utwór pojawił się w 2017 roku, ale dopiero teraz usłyszycie go w wersji na żywo! Kiedy i gdzie? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Lasery - piosenka Wracam pierwszy raz na żywo! W 2017 roku piosenka ta, stworzona na potrzeby kanału HGTV Home & Garden, stała się prawdziwym przebojem Internetu. Już 4 kwietnia o godz. 20:00, podczas charytatywnego koncertu w Playerze będzie można ją usłyszeć po raz pierwszy na żywo w wykonaniu Dawida Karpiuka. 

Kanał HGTV Home & Garden HGTV Home & Garden zadebiutował na ekranach w styczniu 2017 roku. Utwór „Wracam” został napisany specjalnie na tę okazję. Na życzenie widzów Grupa TVN udostępniła piosenkę zespołu Lasery w Internecie. Błyskawicznie stała się hitem i była puszczana przez największe stacje radiowe.

Cleo fanką Viki Gabor i Dua Lipy! Gwiazda zdradza nam ulubione hity i książki!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Już 4 kwietnia podczas koncertu #koncertdlabohaterów po raz pierwszy na żywo wystąpi wokalista zespołu - Dawid Karpiuk! Dziennikarz oraz muzyk tym samym wesprze akcję walki z pandemią w Polsce.

Piosenka powstała jako numer do telewizji. Zrobiłem ją razem z Robertem Amirianem, ja napisałem muzykę, nagrałem wokal i gitary, Robert napisał tekst i zagrał na basie. W chórkach zaśpiewała Ola Komsta, czyli Oly.,a na bębnach zagrał Łukasz Moskal – wspomina Dawid Karpiuk.

Nikt nie przypuszczał, że ten numer aż tak się spodoba, z dnia na dzień wyświetlenia na YouTube leciały w setki tysięcy, a potem w miliony. Nikt poza grupką moich znajomych nie wiedział, że to ja to śpiewam – dodaje.

Wydarzenie relacjonowane będzie na żywo w sobotę, 4 kwietnia tylko na platformie player.pl! Każdy z wykonawców połączy się live ze swojego domu lub mieszkania, aby zagrać i w ten sposób podziękować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom, sanitariuszom i innym pracowników służb medycznych za ich heroiczną pracę.

Kanał HGTV Home & Garden obecnie jest w czołówce najchętniej oglądanych kanałów lifestylowych w Polsce. Widzowie godzinami mogą oglądać oszałamiające metamorfozy wnętrz i ogrodów oraz poszukiwania wyjątkowych nieruchomości na całym świecie. O sukcesie HGTV Home & Garden decyduje nie tylko bogata oferta programowa, ale przede wszystkim ludzie. Wśród prowadzących stacji są m.in. Dorota Szelągowska, Maja Popielarska, Krzysztof Miruć, Dominik Strzelec, Izabela Szarmach, Olga Piórkowska, Maciej Mindak, Karolina Szwarc i Konrad Łaszewski.

Najnowsze