Kraków Live Festival 2021 - data, bilety, line-up, informacje

2021-03-12 11:38 Adam Bysiek
Kraków Live Festival 2021
Autor: Kraków Live Festival 2021 / materiały prasowe organizatora Kraków Live Festival 2021

Kraków Live Festival 2021 to impreza, która od lat przyciąga tłumy fanów z całego kraju, a nawet Europy. W stolicy małopolski kolejny raz ma odbyć się Kraków Live Festival 2021. Jeśli zaplanowałeś już swoją obecność na tej imprezie to koniecznie zapoznaj się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi tego wydarzenia. Nadal pod wielkim znakiem zapytania stoi sam fakt organizacji tego przedsięwzięcia, ponieważ pandemia cały płata figle organizatorom podobnych imprez. Sprawdzamy, czy ta impreza w 2021 roku się odbędzie i co o niej wiemy.

Kraków Live Festival 2021 zbliża się wielkimi krokami, ale czy w ogóle się odbędzie? Organizatorzy na swojej stornie internetowej nadal pokazują możliwość zakupu biletów, jednak po kliknięciu odpowiedniej zakładki pojawia się informacja o "zakończeniu sprzedaży". Sprawdziliśmy i niestety nie jest to wynikiem sprzedania już wszystkich wejściówek. Spowodowane jest to tym, że pomimo obwieszczenia w komunikacie sprzed roku o zmianie daty imprezy na sierpień 2021 roku nie rozpoczęto jeszcze dystrybucji nowych biletów. Rodzi się zatem pytanie o to, czy Kraków Live Festival 2021 w ogóle się odbędzie.

Kraków Live Festival 2021 - czy się odbędzie?

Kraków Live Festival 2021 niespełna rok temu, gdy był zmuszony odwołać wydarzenie w wyniku wprowadzonych w tamtym czasie restrykcji obiecał fanom, że powróci w sierpniu 2021 roku: - Chociaż świat dostarcza nam dziś wielu niewiadomych, obiecujemy - Kraków Live Festival powróci i będzie jeszcze dobry czas. Po długiej rozłące spotkamy się znowu, ciesząc się jeszcze bardziej porywającą muzyką, wolnością i tym, że po prostu jesteśmy razem! Tymczasem dbajcie o siebie i swoich bliskich. Widzimy się w sierpniu 2021. Do zobaczenia!!! - czytaliśmy wówczas w komunikacie. Oprócz tej informacji zamieszczonej na głównej stronie popularnego wydarzenia livefestival.pl znaleźć możemy link do strony na Facebooku - dopiero tam docieramy do informacji napawających nas optymizmem.

Kraków Live Festival 2021- daty 

Kraków Live Festival 2021 na stworzonym przez siebie wydarzeniu na Facebooku podaje dokładne daty, w których w Krakowie ma odbyć się popularna impreza. Jak wynika z tych informacji event rozpocznie się 20 sierpnia 2021 roku o godzinie 16:00 i potrwa do nocy 22 sierpnia 2021 roku.

Kraków Live Festival 2021 - gdzie się odbędzie?

Kraków Live Festival 2021 jak sama nazwa wskazuje odbędzie się w stolicy małopolski, czyli w Krakowie. Impreza przyciągająca rok w rok dziesiątki tysięcy fanów, podobnie jak przed laty, ma odbyć się tuż obok Muzeum Lotnictwa Polskiego, które zlokalizowane na terenach dawnego lotniska Rakowice-Czyżyny, gromadzącego eksponaty związane z historią rozwoju lotnictwa - historia tego jest niezwykła, ponieważ powstało w 1912 roku. Fakt ten znacząco wpływa na klimat imprezy o czym od lat mówią jej oddani fani.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Kraków Live Festival 2021 - lineup

Kraków Live Festival 2021 oprócz komunikatu sprzed roku, który prezentujemy Wam poniżej, nie podzielił się z nami jeszcze dokładnymi i konkretnymi informacjami na temat artystów jakich będziemy mogli spotkać już w sierpniu 2021 roku w Krakowie. Niestety na fanpage'u wydarzenia póki co na próżno szukać dokładnych informacji co do możliwości zakupu biletów na poszczególne dni Kraków Live Festival 2021. Możemy mieć jedynie nadzieje na kolejne informacje w sprawie tego lubianego i szanowanego, jednego z największych w naszym kraju wydarzenia kulturalnego. Cały czas trzymamy rękę na pulsie i oczywiście jak tylko pojawią się najnowsze wieści w tej sprawie, będziemy Was natychmiast informować.

Najnowsze