Kosmiczne zarobki Kanału Zero. Stanowski ujawnił, ile ma zarobić do końca 2024 roku!

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/SE WARSZAWA Kosmiczne zarobki Kanału Zero. Stanowski ujawnił, ile ma zarobić do końca 2024 roku!

ASTRONOMICZNE PIENIĄDZE

Kosmiczne zarobki Kanału Zero. Stanowski ujawnił, ile ma zarobić do końca 2024 roku!

2024-05-22 12:10

Zarobki najbardziej znanych gwiazd od zawsze wywołują ciekawość, ale i ogromne emocje wśród internautów. Często są to kolosalne pieniądze, do których niektórzy nie chcą się przyznać. Krzysztof Stanowski osiągnął olbrzymi sukces z Kanałem Zero i dlatego dumnie ujawnił orientacyjny przychód jaki wygenerują jego materiały. Ile ma zarobić do końca 2024 roku? Poznajcie wyliczenia już teraz.

Spis treści

  1. Kanał Zero - zarobki 2024

Kosmiczne zarobki Kanału Zero nie powinny nikogo dziwić. Kilkadziesiąt produkcji w miesiącu, najlepsi eksperci, merytoryczne dyskusje i po prostu projekt jakiego w Polsce jeszcze nie było. Mnóstwo materiałów publikowanych na kanale dziennikarza dotyczy kwestii związanych z problemami społecznymi, ale i politycznymi. Dawaliśmy wam znać, że jest tak dobrze, że już w pierwszym miesiącu działalności Krzysztof Stanowski oficjalnie dogonił Genzie od Friza. Chodzi o miesięczne wyświetlenia filmów aczkolwiek pod znakiem ilości subskrypcji również jest świetnie. Stanowski idealnie wpasował się w lukę na polskim YouTube i właśnie pochwalił się orientacyjną kwotą, jaką zarobi Kanał Zero za cały 2024 rok.

Kolosalne zarobki Friza za jeden miesiąc. Od liczenia zer boli głowa!

Odmieniona Doda szokuje wyglądem w nowym teledysku. Trafiła do celi! Takiego klipu jeszcze nie było. Mamy piękne zdjęcia

Kanał Zero - zarobki 2024

Zarobki Youtuberów zawsze interesują polskich internautów, którzy jednocześnie dzielą się na dwa obozy. Na tych, którzy uważają, że pieniądze za tworzenie w internecie są za duże, a także na tych twierdzących, iż to równie ciężka praca jak każda inna. Są już wyliczenia związane z tym, ile zarabia Friz w 60 minut, czy chociażby wyliczenia dotyczące tego, jak wyglądają dzienne zarobki Wersow. Swoich zarobków nie ukrywa również Krzysztof Stanowski, który w kolejnym roku i tak będzie musiał zaprezentować sprawozdanie finansowe.

Stanowski odpowiedział na jeden z atakujących go komentarzy zdradzając, że pod koniec roku przychody Kanału Zero zbliżą się do 30 milionów złotych. Na biedę nie będzie narzekał, bo koszty całej działalności orientacyjnie mają wynieść 15 milionów. Gratulujemy sukcesu!

Krzysztof Stanowski - zarobki Kanału Zero

i

Autor: screen z postu na X: https://x.com/K_Stanowski/status/1792117893032755256 Zarobki Kanału Zero - post na X

Krzysztof Stanowski kiedyś - tak się zmienił na przestrzeni lat!