Ile zarabia Friz w 60 minut? Zarobki na godzinę przyprawiają o zawrót głowy!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: oto MÓJ WŁASNY DOM / YouTube.com/ Karol Friz Wiśniewski Ile zarabia Friz w 60 minut? Zarobki na godzinę przyprawiają o zawrót głowy!

EKIPA

Ile zarabia Friz w 60 minut? Orientacyjne zarobki Karola Wiśniewskiego na godzinę szokują

2024-01-01 9:44

Wpływów Friza w 60 minut jeszcze nie sprawdzaliśmy! Postanowiliśmy wziąć pod lupę statystyki wyświetleń jego kanału i wyliczyć orientacyjnie kwotę, jaka trafia na jego konto. Choć tak naprawdę na konto jego firmy, bo sam Youtuber wszystko, co dostaje przeznacza właśnie na jej rozwijanie. Jaka to jest kwota? Przekonajcie się już teraz.

Ile zarabia Friz w 60 minut? Zarobki na godzinę mogą szokować, ale nie ma się co dziwić. Karol Wiśniewski w bardzo młodym wieku, bo już jako 14-latek zrozumiał, że trzeba regularnie działać w internecie, by osiągnąć sukces. Będąc chłopcem dodawał filmiki pokazując, jak jeździ na rolkach. Później jednak poszedł o krok dalej i zaczął zbierać Pokemony, a efektami dzielił się z coraz to większą widownią. Gdy szał na animowane stwory w pokedexach się skończył, postanowił zrobić coś, czego jeszcze w polskim internecie nie było. Otworzył, jak sam to nazwał "krakowskie imprerium", czyli Dom Ekipy. Zebrał grupkę ludzi, z którą udało mu się stworzyć bardzo intratny biznes. Dalszą część tej historii już znacie. Nie powinno być to zaskoczeniem, że zarobki Friza są takie, a nie inne. Szczególnie biorąc pod uwagę wyświetlenia, poboczne biznesy, kreatywność i pracowitość youtubera. Postanowiliśmy jednak iść o krok dalej i szacunkowo obliczyliśmy, ile Friz zarabia w jeden dzień, 60 minut, a nawet w jedną minutę!

Friz i Wersow poszli na całość pokazując gorące sceny. To w tym miejscu wezmą ślub?!

KAROL FRIZ WIŚNIEWSKI SZCZERZE O ZWIĄZKU Z WERSOW I O SWOJEJ SOLOWEJ PŁYCIE!

Ile zarabia Friz w 60 minut? [ZAROBKI]

Nie jest tajemnicą, że największy wpływ na Youtube'owe zarobki ma "dobry AdSense", więcej reklam, czy chociażby filmy po 20 minut. Trzeba też pamiętać, iż miesiąc miesiącowi nierówny, a największe zarobki są w listopadzie i grudniu. Youtuberzy w przeszłości dyskutowali o tym w mediach społecznościowych ujawniając chociażby, że za 10 milionów wyświetleń można zarobić około 150 tysięcy złotych.

Licząc zarobki Friza nie mogliśmy wziąć pod uwagę jego wpływów za reklamy, sprzedaż ekipowych produktów, czy wartości jego innych biznesów. Oznacza to, że całościowa kwota jest jeszcze większa! Mogliśmy natomiast sprawdzić orientacyjnie, jak wyglądają jego wynagrodzenia za twórczość w serwisie YouTube. Są one oczywiście nierówne i zależą od kilku wspomnianych czynników. Wzięliśmy pod uwagę wyświetlenia za okres 15 maja 2023 - 15 czerwca 2023. Zgodnie ze statystykami dostępnymi na platformie SocialBlade, Youtuber wykręcił wynik 18 milionów wyświetleń w 30 ostatnich dni i oszacowaliśmy, że 150 tysięcy za 10 milionów wyświetleń. Można łatwo obliczyć, że Friz w ostatnich tygodniach mógł zarobić około 270 tysięcy złotych, co dziennie daje kwotę około 8,7 tysięcy złotych, a na godzinę 363 złote oraz 6 złotych na minutę.

Do tego należy doliczyć każdy indywidualny kanał wszystkich członków Genzie, a także ich wspólny, który w dniach 15 maja - 15 czerwca zebrał 59 milionów viewsów! Przy dobrych przelicznikach jego firma (bez wchodzenia w szczegóły podatkowe i udziałowe) mogła otrzymać nawet 800 tysięcy złotych! 

Sonda
Czy zarobki na YouTube są za duże?