Krzysztof Stanowski oficjalnie dogonił Genzie od Friza! Rekordowy wynik Kanału Zero

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/SE (Krzysztof Stanowski) / E-Muzyka (Genzie) Krzysztof Stanowski oficjalnie dogonił Genzie od Friza! Rekordowy wynik Kanału Zero

SUKCES NA STARCIE!

Krzysztof Stanowski oficjalnie dogonił Genzie od Friza! Rekordowy wynik Kanału Zero

2024-03-01 11:18

Krzysztof Stanowski na początku lutego dodał pierwszy materiał na Kanał Zero. W jeden miesiąc od startu zebrał ponad 930 tysięcy subskrypcji, a powstało 188 filmów, które wygenerowały kosmiczną liczbę wyświetleń. Friz z pewnością widząc te wyniki zmotywuje siebie i swoją ekipę do jeszcze większego zaangażowania. Pomimo tego, że filmy Stanowskiego i Genzie kierowane są do dwóch, zupełnie innych odbiorców. Jaki wynik wykręcił Kanał Zero? Przekonajcie się sprawdzając wyliczenia już teraz!

Spis treści

  1. Krzysztof Stanowski dogonił Genzie - wynik
  2. Kanał Zero vs Genzie - wynik wyświetleń luty 2024

Krzysztof Stanowski znalazł przepis na sukces. Stworzył Kanał Zero, który jest doskonałą alternatywą tego, co proponują Polakom stacje telewizyjne. I jakiś czas temu dawaliśmy wam znać Krzysztof Stanowski rozbił bank. Sam ujawnił, że jego kanał zarabia więcej pieniędzy z wyświetleń oraz reklam niż zakładano w biznesplanie. Teraz natomiast może pochwalić się naprawdę ogromnym osiągnięciem. Po miesiącu funkcjonowania, ciężkiej pracy, jego content spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, o czym świadczą oczywiście łapki w górę pod filmami, ale przede wszystkim łączna liczba miesięcznych wyświetleń. Stanowski oficjalnie dogonił Genzie, czyli najpopularniejszy projekt w Polskim internecie generujący w najwyższym momencie ponad 90 milionów widzów miesięcznie. Jaki wynik ma Kanał Zero? Lepiej usiądźcie!

Friz kupił i wyrzucił sweter za 10 tysięcy złotych. Ujawnił, że nawet go nie założył!

Oliwier Kałużny nową gwiazdą Friza. Osiągnie wielki sukces!

Krzysztof Stanowski dogonił Genzie - wynik

Rekordowy wynik Kanału Zero to zasługa, nie tylko Krzysztofa Stanowskiego, ale także dobrze dobranego składu. Furorę robi program Ground Zero, w którym generał Wojska Polskiego, Rajmund Andrzejczak debatuje nad polityczną, ale i wojskową sytuacją Polski. Towarzyszy mu Sławomir Dębski. Internauci świetnie przyjęli również przedstawiane są tajniki polskiej służby zdrowia, technologii, czy biznesu, a nawet prawa. Popularnością cieszy się również program pt. Commentary, za sprawą którego, zgodnie z nazwą, komentowane są zjawiska, które wywołują poruszenie wśród internautów.

Statystyki Kanału Zero w pierwszym miesiącu funkcjonowania są doskonałe i Krzysztof Stanowski jest na najlepszej drodze, by jego kanał był tym najpopularniejszym w Polsce pod względem wyświetleń. Zgodnie z danymi dostępnym w branżowym serwisie SocialBlade, projekt odnotował 53,7 mln miesięcznych widzów. Natomiast kanał Genzie od Friza z 71,1 mln wyświetleń w styczniu zanotował ogromny spadek do 54,7 mln w lutym. Kanał Zero ma zaledwie 1 milion miesięcznych widzów mniej niż Genzie. Publika kanału jest jednak nieco inna, więc o konkurowaniu i walczeniu o odbiorcę raczej nie ma mowy. Tym bardziej, że Karol Wiśniewski ze swoją ekipą stworzył w lutym 9 filmików a wyniki generują głównie stare materiały na kanale. Mimo to dla samego dziennikarza jest to świetny powód, by otworzyć napój z bąbelkami!

Kanał Zero vs Genzie - wynik wyświetleń luty 2024

Krzysztof Stanowski oficjalnie dogonił Genzie od Friza! Rekordowy wynik Kanału Zero

i

Autor: SocialBlade