Kolosalne zarobki Friza za jeden miesiąc. Od liczenia zer boli głowa!

i

Autor: screen z Instastories: https://www.instagram.com/frizoluszek/ Kolosalne zarobki Friza za jeden miesiąc. Od liczenia zer boli głowa!

POLICZYLIŚMY

Kolosalne zarobki Friza za jeden miesiąc. Od liczenia zer boli głowa!

2024-05-06 14:47

Ile zarabia Friz? Pieniądze, które wpadają na konto Youtubera automatycznie mają zasilać portfel jego firmy, która jest nieustannie rozwijana. Karol Wiśniewski tworzy ciekawy kontent, ale również inwestuje w ludzi i buduje właśnie siedzibę za kilkadziesiąt milionów złotych. To efekt oszczędzania oraz dobrego dywersyfikowania majątku. Właśnie się wygadał, ile zarobił w ostatnim miesiącu za wyświetlenia filmów na kanałach Ekipy!

Spis treści

  1. Friz - pieniądze za miesiąc wyświetleń

Ile zarabia Friz? Jakie pieniądze Karol Wiśniewski? Kolosalne zarobki Friza za jeden miesiąc nikogo nie powinny dziwić. Od liczenia zer boli głowa, ale są to pieniądze, które nie trafiają bezpośrednio do portfela twórcy. On ze wspólnikami prowadzi Ekipa Holding i większość pieniędzy przeznacza jedynie na rozwój firmy. Youtuber może pozwolić sobie na inwestowanie, ale także na prowadzenie ryzykownych interesów. Właśnie zdecydował, że wybuduje siedzibę Ekipy za 40 milionów złotych i jest to rekordowa kwota, jeśli chodzi o polskich twórców. Zdecydowanie może sobie na to pozwolić, bo potrafi dywersyfikować finanse, nie wydaje na głupoty i nieustannie robi wszystko, by mieć więcej i więcej. Co więcej zarabiać poważne pieniądze zaczął bardzo wcześnie. Karol Wiśniewski będąc gościem w Kanale Zero ujawnił, ile zarobił za ponad 100 milionów wyświetleń w 2018 roku. Chętnie zdradził jak bardzo mnożnik zarobków na YouTube zmienił się na przestrzeni ostatnich lat.

Friz kupił i wyrzucił sweter za 10 tysięcy złotych. Ujawnił, że nawet go nie założył!

Oliwier Kałużny nową gwiazdą Friza. Osiągnie wielki sukces!

Friz - pieniądze za miesiąc wyświetleń

Zarobki Friza i jego Ekipy naprawdę szokują wiele osób, ale czy faktycznie tak powinno być?! W przypadku Karola Wiśniewskiego mamy do czynienia często z produkcjami, które śmiało mogłyby być pokazywane w telewizji. Zainwestowano ogromne pieniądze w rozwój kanałów należących do Ekipy i teraz powoli zbierane są tego plony. Karol Wiśniewski u Krzysztofa Stanowskiego zdradził, że w 2018 roku za rekordowe 150 milionów wyświetleń jego firma otrzymała 100 tysięcy złotych. Porównał, że teraz natomiast zarobiłby spokojnie dziesięć razy tyle. I... właśnie zarobił!

Karol Friz Wiśniewski 20 kwietnia na kanale nadawczym napisał, że filmy na wszystkich kanałach należących do Ekipa Holding wygenerowały 132 miliony wyświetleń w marcu 2024. Lwia część odsłon pochodzi z hitowego kanału Genzie. Biorąc pod uwagę to, co powiedział Wiśniewski u Stanowskiego oznacza, że na koncie jego firmy zapewne pojawiła się sześciozerowa kwota. To jednak nie jest pierwszy milion Friza!