KONCERTY 2020 - gwiazdy, które powinny przyjechać do Polski [GŁOSOWANIE]

i

Autor: Materiał prasowy / Universal Music Poland KONCERTY 2020 - gwiazdy, które powinny przyjechać do Polski [GŁOSOWANIE]

KONCERTY 2020 - gwiazdy, które powinny przyjechać do Polski [GŁOSOWANIE]

2020-02-01 16:30

Które gwiazdy powinny przyjechać do Polski? O występie którego artysty marzycie najbardziej? Dajcie znać, głosując w naszym plebiscycie - na ESKA.pl. Koncerty w Polsce 2020 już teraz zapowiadają się wyjątkowo. Nasz kraj w ciągu najbliższych 12. miesięcy Celine Dion, Maluma, Sigala, ale bez wątpienia największą atrakcją będzie show Taylor Swift, podczas Open'er Festival.

KONCERTY 2020 - lista gwiazd, które powinny przyjechać do Polski jest długa. Jedni chcą, by nasz kraj odwiedziły czołowe postaci muzyki klubowej, drudzy chcieli dać się ponieść szaleństwu bawiąc się przy rockowym artyście, ale są również tacy, którzy marzą o koncercie czołowej osobistości tworzącej pop. Wiele osób wciąż wierzy, że w końcu dojdzie do koncertu Ariany Grande w naszym kraju. Za pierwszym razem artystka odwołała swoją trasę koncertową, w tym występ w naszym kraju, po tragicznych wydarzeniach, jakie miały miejsce w Manchesterze, a za drugim razem - we wrześniu 2019 - zrezygnowała z występu w Krakowie z przyczyn osobistych. Sporo mówi się o tym, że w Polsce pojawi się Billie Eilish. Artystka wydała hitową płytę i ogłosiła koncerty w Europie. Czujni fani zauważyli, że młoda wokalistka na początku lipca pojawi się w Europie, więc wyczekują potwierdzenia, że będzie headlinerem na Open'er Festival 2020. Odbędzie się on między 1 a 4.07.2019. Co więcej, jest już potwierdzone, że na scenie głównej stanie Taylor Swift! 

Zobacz: Koncerty 2020 w Polsce. Kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

KONCERTY 2020 - kto powinien wystąpić?

Fani największych gwiazd z pewnością marzą o koncercie Billie Eilish, ale z pewnością liczą na koncert artystów, którzy szykują się do wydania nowych albumów. Tak jest w przypadku Adele, Justina Biebera, Rihanny, Camili Cabello czy Seleny Gomez. Właśnie ta ostatnia artystka wróciła na rynek muzyczny po 16. miesięcznej przerwie i od razu odniósł on sukces.

Kogo chcecie zobaczyć w Polsce? Kto powinien przylecieć do naszego kraju i dać niezapomniany występ? Dajcie znać głosując w naszej sondzie na ESKA.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE