Koncert Serdeczna Matko, opiekunko ludzi 2021 - kto wystąpi? [DATA, GWIAZDY, PROGRAM]

2021-05-03 19:53
cleo
Autor: Krzysztof Radzki/East News

Serdeczna Matko, opiekunko ludzi to koncert, który odbędzie się już 3 maja. To bardzo ważny dzień dla wszystkich Polaków, dlatego Telewizja Polsat, zdecydowała się wyemitować materiał, który przypadnie widzom do gustu. Kto wystąpi podczas koncertu Serdeczna Matko, opiekunko? O której godzinie zaczyna się transmisja w tv? Jak wygląda program? Najważniejsze informacje na ten temat, znajdziecie poniżej.

Spis treści

  1. Serdeczna Matko, opiekunko ludzi 2021 - DATA i GODZINA
  2. Serdeczna Matko, opiekunko ludzi 2021 - kto wystąpi? [GWIAZDY]

Serdeczna Matko, opiekunko ludzi 2021 - KONCERT. Kiedy będzie w telewizji? Jak wygląda program i kto pojawi się na scenie? To zastanawia wiele osób. Majówka to nie tylko dłuższy odpoczynek, ale także świętowanie. Bowiem w kalendarzu wypada Święto Pracy, a także rocznica Konstytucji 3 maja. To narodowe święto, podczas którego jest wolne od pracy, ale także to święto kościelne - Święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. W związku z tym, Telewizja Polsat zdecydowała się wyemitować specjalny koncert, który będzie podziękowaniem Maryi za opiekę nad naszym narodem, podczas trudnego czasu izolacji i walki z pandemią, a także prośbą o dalszą opiekę w tych trudnych czasach. Koncert Serdeczna Matko, opiekunko ludzi będzie wydarzeniem muzycznym i magicznym, a na scenie pojawią się znani artyści z Polski. Więcej szczegółów na ten temat, znajdziecie w dalszej części artykułu.

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Serdeczna Matko, opiekunko ludzi 2021 - DATA i GODZINA

Koncert Serdeczna Matko, opiekunko ludzi, zostanie wyemitowany z Telewizji Polsat w poniedziałek 3 maja 2021 roku, o godzinie 20:00.

Serdeczna Matko, opiekunko ludzi 2021 - kto wystąpi? [GWIAZDY]

Koncert Serdeczna Matko, opiekunko ludzi ma bogaty program. Na scenie pojawią się między innymi: Stanisława Celińska, Andrzej Lampert, Krzysztof Cugowski, Arka Noego, Kapela Sebastiana Karpiela-Bułecki oraz Pectus, Eleni, Cleo. Artystom będzie towarzyszyć Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Kierownikiem muzycznym koncertu jest Marcin Pospieszalski - wybitny kompozytor, muzyk od dzieciństwa związany z Jasną Górą, mieszkaniec Częstochowy.

Najnowsze