Koncert dla papieża 2020 - Santo Subito. Prorok naszych czasów. Kto wystąpi? Nie zabraknie gwiazd Voice Kids!

2020-05-18 15:29 MK
Roksana Węgiel
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

W tym roku, obchodzimy wyjątkową rocznicę. Dokładnie sto lat temu na świat przyszedł Jan Paweł II. Z tej okazji, Telewizja Polska wyemituje specjalny koncert, upamiętniający życie i pontyfikat świętego. Podczas Santo Subito. Prorok naszych czasów na scenie zaprezentuje się wielu doskonale znanych polskiej publiczności wykonawców. Kto wystąpi? Sprawdź na ESKA.pl.

Santo subito. Prorok naszych czasów - koncert z okazji stulecia urodzin św. Jana Pawła II to wydarzenie, w którym udział wzięło wiele gwiazd muzyki. Postać Karola Wojtyły dla wielu milionów ludzi na całym świecie jest autorytetem i wzorem do naśladowania. Co roku, przy okazji kolejnej rocznicy jego narodzin czy wyboru go na papieża, organizowane są liczne widowiska upamiętniające jego niezwykłe życie i pontyfikat.

W tym roku, w związku z setną rocznicą narodzin Karola Wojtyły, na antenie telewizyjnej Jedynki wyemitowany zostanie specjalny koncert Santo subito. Prorok naszych czasów, w trakcie którego widzowie będą mogli sobie przypomnieć życie i działalność Jana Pawła II, wraz z głoszonymi przez niego naukami. Podczas widowiska, które z pewnością poruszy niejedno serce, na scenie zaprezentują się doskonale znani polskiej publiczności wykonawcy. Nie zabraknie legend polskiej muzyki rozrywkowej, jak również młodych artystów, w tym gwiazd telewizyjnego show The Voice Kids. Poniżej prezentujemy listę wokalistów i wokalistek, którzy zdecydowali się na oddanie hołdu Janowi Pawłowi II.

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Santo subito. Prorok naszych czasów - kto wystąpi?

Choć od śmierci papieża minęło w tym roku piętnaście lat, jego słowa wciąż poruszają miliony ludzi na całym świecie. Podczas koncertu Santo subito. Prorok naszych czasów, który odbędzie się dokładnie w setną rocznicę przyjścia na świat Jana Pawła II, na scenie zaprezentują się między innymi:

Roksana Węgiel, Natalia Nykiel, Kamil Bednarek, Beata Bednarz, Stanisława Celińska, Krzysztof Cugowski, Katarzyna Gacek-Duda, Golec uOrkiestra, Sebastian Karpiel-Bułecka, Angelika Korszyńska-Górny, Andrzej Lampert, Marcin Pospieszalski, Krystyna Prońko, Janusz Prusinowski, Skubas oraz gwiazdy The Voice Kids 3 – Natalia Kawalec i Hania Sztachańska.

Transmisja koncertu w poniedziałek, 18 maja od godziny 18:05 na TVP1. Wydarzenie poprowadzi Maciej Musiał.

Najnowsze