Kolońska i szlugi od Sanah w wersji disco to nowy hit internetu. Fani oszaleli na jego punkcie!

2021-11-11 14:08
sanah - kolońska i szlugi
Autor: MICHAŁ PAŃSZCZYK, THEDREAMS STUDIO / MAGIC RECORDS POLAND

Najbardziej wyczekiwanym kawałkiem 2021 roku bez żadnego ale, można nazwać numer Kolońska i Szlugi od Sanah. Kiedy tylko pojawił się w sieci, każdy oszalał na jego punkcie. Teraz co chwile powstają jego covery, a także nowe wersje. Jesteście ciekawi jak brzmi Kolońska i szlugi w wersji disco? To prawdziwy hit internetu!

Piosenka Kolońska i szlugi od Sanah, zrobiła niezły szum jeszcze zanim się pojawiła. Jej fragment został zaprezentowany podczas kilku koncertów artystki na poprzedniej trasie koncertowej i wtedy się zaczęło! Internet oszalał i nie mógł doczekać się, kiedy pojawi się cały hit. W końcu nadeszla ta długowyczekiwana chwila i dokładnie w piątek 29 października 2021 roku, oczom wszystkich ukazał się oficjalny klip do Kolońska i szlugi. W zaledwie tydzień na YouTube wybiło ponad 6,3 miliona odsłon, a pozytywnych komentarzy nie ma końca! Oczywiście, jak to w przypadku hitów bywa, nie trzeba było długo czekać aż zaczną pojawiać się covery oraz nowe wersje tej piosenki. Internauci po raz kolejny pokazali, jak bardzo są kreatywni i że potrafią jeszcze bardziej udoskonalić prawdziwy hit. Była już Kolońska i szlugi z nową zwrotką, którą nawinął tiktoker Tomek Keddi, a także covery internautów i znanych osób z internetu. Hit na swój warsztat wzięła między innymi Magda Bereda oraz Magda Jankowska, którą widzowie kojarzą z reality show Hotel Paradise.

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Sanah - Kolońska i szlugi wersja disco

To jednak nie koniec! Numer Kolońska i szlugi pojawił się również w wersji disco, a dokładniej jako rytm lat 80'. Na taki krok zdecydował się tiktoker, producent muzyczny i wokalista w jednym - Mike Johnson, który swoją autorską wersją piosenki oczarował dosłownie wszystkich! Jego aranżacja jest energiczna i niesamowicie rytmiczna. Oprócz tego tiktoker pokazał hit Sanah jakby brzmiał w rytm perkusji, basu, na klawiszach i na gitarze. Obok tego nie da się przejść obojętnie, ponieważ to nowy hit sieci! Przekonajcie się sami :)

-chcę ten kawałek najlepiej w całości!

- lepsze niż oryginał

- cudo

- prosimy pełną wersję

- cudo, lepsze od oryginału (Sanah wybacz, ale to jest tak dobre)

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze