sanah, Magda Jankowska

i

Autor: screeny z: YouTube/sanah, YouTube/TVN7

Uczestniczka Hotelu Paradise zaśpiewała hit Kolońska i szlugi. Ta wersja wywołuje ciarki!

2021-11-02 11:14

Kolońska i szlugi to prawdziwy muzyczny hit, który od dnia premiery wzbudza we wszystkich ogromne emocje! Nic dziwnego, ponieważ na całą wersję hitu utalentowanej Sanah czekał chyba każdy. Teraz jedna z uczestniczek rajskiego reality-show Hotel Paradise zdecydowała się nagrać cover tej nowości. Zastanawiacie się jak jej wyszło? Ciarki gwarantowane!

Kolońska i szlugi to numer utalentowanej artystki Sanah, który od momentu premiery, czyli od 29 października wzbudza we wszystkich ogromne emocje. Nie ma się co dziwić, ponieważ na ten moment czekał chyba każdy, kto natknął się wcześniej w sieci na kilka wersów tej piosenki. Jak do tego doszło? Wszystko zaczęło się od letniej trasy koncertowej, podczas której Sanah zasiadała za fortepianem i w ramach niespodzianki wykonywała wersję nieznanego wszystkim kawałka na fortepianie. Jak można się domyślać, publiczność od razu wyciągała telefony, nagrywała występ, a następnie dzieliła się ze wszystkimi muzyczną petardą w social mediach. Tik Tok został opanowany przez nieznany kawałek Sanah, a w momencie oficjalnej premiery numeru Kolońska i szlugi, oszalał cały internet! Teledysk, który mu towarzyszy w zaledwie cztery dni wygenerował blisko 4 miliony odsłon!

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Magda Jankowska - cover Kolońska i szlugi

Październik był prawdziwym rarytasem dla fanów Sanah. Najpierw piosenka Cześć, jak się masz, a teraz Kolońska i szlugi! Oczywiście jak to w przypadku hitów bywa, nie trzeba było czekać długo na covery, które zaczęły pojawiać się w sieci. Muzyczną petardę zdecydowała się zaśpiewać Magda Jankowska, znana wszystkim nie tylko z Instagrama, ale także z drugiej edycji rajskiego show o miłości i intrygach, czyli z Hotelu Paradise. Celebrytka ujawniła swój muzyczny talent już wcześniej, jednak teraz wróciła z przytupem i zauroczyła wszystkich swoją własną wersją piosenki Kolońska i szlugi. Jej głos wywołuje ciarki! Musicie tego posłuchać!

Sonda
Kolońska i szlugi - twoja ulubiona piosenka od Sanah?