Irenka - finalna wersja to album roku?! sanah tym krążkiem rozwaliła system!

2021-11-05 11:31

Najpopularniejsza płyta tego roku, czyli Irenka - 5 listopada 2021 trafia do sprzedaży w finalnej, uzupełnionej o dodatkowe utwory edycji! Znalazły się na niej takie hity jak, Kolońska i szlugi, jazzowa wersja hitu Ale Jazz!, a także Cześć, jak się masz z Soblem. Poznajcie wszystkie szczegóły już teraz.

Irenka - płyta sanah w finalnej wersji robi furorę od momentu premiery. Nie słyszeliście jeszcze utworów z tego krążka? Koniecznie nadróbcie zaległości sprawdzając Irenkę online. Można już śmiało powiedzieć, że drugi album sanah okazał się tak samo dużym sukcesem jak pierwszy. Irenka, podobnie jak Królowa Dram, pokryła się właśnie Poczwórną Platyną i przyniosła takie hity jak: Ale jazz!, 2:00, etc. (na disco) i ten Stan. I podobnie jak pierwszy krążek sanah, nowy również doczekał się swojej finalnej wersji. 5 listopada 2021 Irenka (Final Edition) trafiła do serwisów streamingowych i na półki sklepowe. W sumie na krążku znalazło się 7 nowych kawałków, a ostatecznie płyta zawiera 27 utworów.

Sanah dała sekretne show. Występami na trasie Kolońska i Szlugi Tour powali na kolana!

sanah - finalna wersja płyty Irenka

Nowe utwory na finalnej wersji Irenki, to nagrania, jakimi sanah uraczyła nas od premiery Irenki. To chociażby Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał, z repertuaru Skaldów a także nowe, niepublikowane wersje 2:00 i Ale jazz! oraz największe hity sieci i radia ostatnich tygodni: duet z Soblem w piosence Cześć, jak się masz? i kolońska i szlugi, w aż dwóch odsłonach. Irenka Final Edition jest już do kupienia.

Warto dodać, że ten ostatni hit jest już od tygodnia najpopularniejszym utworem w serwisach streamigowych, a współreżyserowany przez sanah prawie 8 minutowy klip jest od premiery najchętniej oglądanym video na YouTube, notując 1,5 mln odsłon w ciągu pierwszej doby. Aktualnie sanah jest w trasie koncertowej Kolońska i szlugi Tour, w ramach której do połowy grudnia wystąpi w 23 miastach, grając dla prawie 200 tysięcy fanów.

Sanah - koncerty Kolońska i Szlugi Tour. Kiedy i gdzie wystąpi Sanah? [TRASA JESIEŃ 2021]

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze