Kłótnia w Ekipie a Wujek Łuki ma TEN tatuaż! Teraz bardzo żałuje, że go zrobił?

2022-10-08 13:03
Kłótnia w Ekipie a Wujek Łuki ma TEN tatuaż! Teraz bardzo żałuje, że go zrobił
Autor: screen z filmu na YouTube: NIKT NIE UWIERZYŁ, ŻE WYTATUOWAŁ NASZE PODPISY! (FINAL ODC. 9) / Karol Friz Wiśniewski Kłótnia w Ekipie a Wujek Łuki ma TEN tatuaż! Teraz bardzo żałuje, że go zrobił

Ekipa Friza końcówki lata i początku jesieni 2022 nie może zaliczyć do udanych. Wszystko to w momencie, gdy jeszcze rok temu świętowali ogromny sukces sprzedażowy, jeśli chodzi o lody sygnowane ich logiem. Do pierwszego kwartału 2022 roku wszystko szło zgodnie z planem. Obecnie twórcy, którzy jeszcze nie tak dawno byli przyjaciółmi, nie chcą już ze sobą współpracować. Dowodem na dobre relacje i nadzieję w sukces konfliktu była decyzja Łukasza Wojtycy. Dwa lata temu zrobił sobie tatuaż, z którego obecnie żartują internauci.

Spis treści

  1. Wujek Łuki - tatuaż
  2. Ekipa Friza - kłótnia

Kłótnia w Ekipie Friza wywołała ogromne emocje wśród internautów. Nie ma dnia, żeby fani projektu nie skomentowali sytuacji, jaka dotyczy najpopularniejszych twórców. Konflikt pomiędzy nimi nabrał na sile pod koniec września tuż po tym, gdy spółka Ekipa Holding wydała oficjalne oświadczenie. Zawarto w nim informacje o braku podstaw do zakończenia współpracy z sześcioma twórcami. Później zrobiło się jeszcze głośniej i o dramie w Ekipie Friza mówili już praktycznie wszyscy. Murcix, Krzycha, Pateca, Mini Majka, Tromby i Marcysi odpowiedzieli bowiem na pismo opublikowane przez team Karola Wiśniewskiego. Członkowie Ekipy Friza wydali mocne oświadczenie, ale fani nie do końca zostali przekonani, co do słuszności przedstawionych w nim argumentów. Fani, ale również znani streamerzy ocenili, iż Ekipowicze przez wiele lat zbudowali dobrze prosperujący finansowo projekt. Co więcej uchodzili za twórców, pomiędzy którymi nie dochodzi do sztucznych wojenek, konfliktów i nieprzyjemnych sytuacji. Tymczasem dowiedzieliśmy się, że przyjaźń nie przetrwała. Prawdopodobnie przetrwał natomiast tatuaż, który zrobił sobie Łukasz Wojtyca.

Przepis na HITY Z TIKTOKA [B.O.T.A., FERRARI] | ESKA XD - Ale to już było! #59

Wujek Łuki - tatuaż

Tatuaż Wujka Łukiego jest obiektem żartów i powodem do robienia memów. Kreatywność internautów w tej kwestii nie ma granic, o czym możemy się przekonać w ostatnim czasie. 8 marca 2020 roku Friz na swoim kanale opublikował wideo, na którym Łukasz Wojtyca pokazał swój tatuaż. Ówczesny menager Ekipy wytatuował sobie podpisy wszystkich członków projektu na lewej ręce. Ekipowicze byli w szoku, a ich reakcję możecie zobaczyć w wideo umieszczonym poniżej tego artykułu. Internauci przypomnieli, że drama trwa, a Łukasz Wojtyca wciąż ma ich pseudonimy na swoim ciele.

Trzeba jednak przyznać, że sam tatuaż może przypominać Wujkowi Łukiemu o pięknej historii, jaką napisał wraz ze wszystkimi członkami Ekipy. Był to udany projekt, z którym odniósł spory sukces. Wydaje się, że nie może żałować, iż kiedyś sobie go zrobił. Swoją drogą ciekawe, czy Łukasz Wojtyca faktycznie do dziś nosi tę dziarę.

Ekipa Friza - kłótnia

Kłótnia w Ekipie Friza pokazała, że nawet pomiędzy największymi przyjaciółmi mogą powstać dramy. Pieniądze sprawiły, że budowany wiele lat projekt nagle się zakończył. W kwietniu 2022 pisaliśmy, iż koniec Ekipy jest możliwy ze względu na to, że twórcy nie będą już razem mieszkać. Tak się faktycznie stało w sierpniu 2022. Każdy poszedł w swoją stronę bez żadnego wyjaśnienia. Choć Mini Majk mówił, że pomiędzy nim a Frizem jest wszystko w porządku, to tak jednak nie było. Tromba pokłócił się z Frizem o pieniądze. Dowiedzieliśmy się tego za sprawą konferencji Fame MMA. Teraz obie strony zasypały się oświadczeniami i zapewne to dopiero początek drogi w walce o ugodowe zakończenie konfliktu. Trzymamy kciuki, że tak się właśnie stanie i obie strony będą zadowolone.

Friz ODPOWIADA nam na chodzące do tyłu gołębie. Tylko nieliczni zauważyli TEN moment!

Sonda
Czy tęsknisz za starą Ekipą Friza?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze