Friz ODPOWIADA nam na chodzące do tyłu gołębie. Tylko nieliczni zauważyli TEN moment!

2022-10-06 7:55
Wpadka Friza jakiej jeszcze nie było. Tylko nieliczni zauważyli TEN moment!
Autor: screen z filmu na YouTube: TO BYŁO OKROPNIE STRASZNE!!! (ODC 4/5) / Karol Friz Wiśniewski Wpadka Friza jakiej jeszcze nie było. Tylko nieliczni zauważyli TEN moment!

Karol Friz Wiśniewski wraz z przyjaciółmi wybrał się kamperami w podróż po Europie. Nie jest to jednak zwykła przygoda, a rywalizacja o 100 tysięcy złotych. Za nami cztery z pięciu odcinków i to właśnie w tym czwartym doszło do przezabawnej wpadki. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Friz - śmieszna sytuacja na filmie

Wpadki Friza są absolutną rzadkością biorąc pod uwagę to, ile filmów miesięcznie montuje. W ostatnim czasie jego głównym, kilkunastogodzinnym zajęciem jest praca nad materiałem związanym z wypadem kamperami i teleturniejem rozgrywanym w Niemczech, Austrii, czy we Włoszech. Pojawiły się cztery z pięciu emocjonujących odcinków zaciętej walki o 100 tysięcy złotych i już teraz można stwierdzić, że odniosły one ogromny sukces. Fani mają ogromną nadzieję, że już niebawem zobaczą kolejny tego typu konkurs z Frizem w roli głównej. W przedostatnim odcinku grupy musiały skoczyć na bungee z 220 metrowej tamy, rozkręcić imprezę w centrum Mediolanu, oraz upiec profesjonalną, włoską pizzę. Właśnie podczas oglądania czwartego dostrzegli, że coś jest nie tak. O co dokładnie chodzi?

Członkowie Ekipy Friza wydali MOCNE oświadczenie. Fani nie zostawili na nich suchej nitki

Koncerty 2023 - te gwiazdy przyjadą do Polski i dadzą niezapomniane show!

Friz - śmieszna sytuacja na filmie

W czwartym odcinku kamperowej przygody uczestnicy mogli kupować dane przedmioty, które ewentualnie pomogą lub zaszkodzą przy kolejnych wyzwaniach. W pewnym momencie, gdy Friz, w towarzystwie Fusialki i Wersow kucają by policzyć pieniądze w tle widać gołębie, które... chodzą do tyłu! Ten moment możecie zobaczyć w filmie poniżej.

Internauci wychwycili chodzące do tyłu gołębie oraz jeżdżące do tyłu samochody i zaczęli wycinać ten moment wrzucając jako shoty. Jedna z kopii ma ponad 500 tysięcy wyświetleń. 

Friz - jak dobrze go znasz? Tylko prawdziwy fan zdobędzie wszystkie punkty! [QUIZ]

Po prostu montażyści mają świetne poczucie humoru;

Faktycznie , obejrzałam odcinek i widać ze chodzą do tylu;

No i co w tym dziwnego? Po prostu przebitka jest do tylu?;

- piszą fani. Można się zastanawiać, dlaczego i co przyczyniło się, że doszło do tej zabawnej sytuacji. Zapytaliśmy o to Karola Wiśniewskiego i odpowiedział zaznaczając, że to nie była wpadka! Teraz już wiemy, że był to celowy zabieg polegający na zwróceniu uwagi widza na pieniądze w kopercie. 

Sonda
Podoba ci się teleturniej Friza z kamperami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze