Kamil Bednarek

i

Autor: AKPA

Opole 2023

Kamil Bednarek zaliczył wpadkę w Opolu. Fani są dla niego bezwzględni

2023-06-12 9:57

Jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w naszym kraju przeszło już do historii. Tegoroczny festiwal w Opolu dostarczył wszystkim niesamowitych emocji. Występy artystów były żywo komentowane przez fanów wydarzenia, którzy zachwycali się ich wykonaniami słynnych utworów oraz propozycjami hitów na lato. Byli też jednak tacy, którzy nie szczędzili złośliwych uwag. Przekonał się o tym Kamil Bednarek, który zaliczył niezłą wtopę!

Kamil Bednarek w Opolu 2023 zaliczył wpadkę, która od razu została wyłapana przez widzów festiwalu. Choć szybko udało mu się wybrnąć z niezręcznej sytuacji, a opolska publika okazała się w tym niezwykle pomocna, to nie uszło mu na sucho to, co zrobił. Dosłownie w tej samej minucie, na profilach 60. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki pojawiło się wiele krytycznych komentarzy, które nie zostawiły na nim suchej nitki. Nie zapominajmy jednak, że Opole 2023, to wydarzenie transmitowane na żywo, a tego typu programy rządzą się swoimi prawami, o czym przekonało się już wielu prezenterów, wokalistów i aktorów. Przejęzyczenia, drobne potknięcia, upadki czy niespodziewane zmiany scenariusza - takie sytuacje zdarzają się naprawdę często. Często w takich przypadkach należy wykazać się ogromnym dystansem i stoickim spokojem. Niestety, gdy popełnisz błąd, musisz ponieść konsekwencje. Na własnej skórze przekonał się o tym Kamil Bednarek.

Fatalna pomyłka w Opolu. Uśmiercili żyjącą gwiazdę!

Rafał Brzozowski wygrał Premiery w Opolu

Kamil Bednarek - Opole 2023

Podczas finałowego koncertu Ale to już było. Jest. I będzie! gwiazdy wzięły na warsztat utwory wszystkim znane i lubiane, z każdej dekady festiwalu. Kamil Bednarek miał zaprezentować fanom festiwalu legendarny Korowód Marka Grechuty. Wszystko zaczęło się perfekcyjnie. Wokalista, w charakterystycznym dla siebie stylu, rozpoczął utwór. Jednak w pewnym momencie zabrakło mu słów i zapomniał tekstu! Po tym, jak zamilkł widać było na jego twarzy zmieszanie. Na szczęście Kamil mógł liczyć na opolską publikę, która przejęła inicjatywę i zaczęła śpiewać za niego. Po chwili artysta przypomniał sobie kolejne wersy, dzięki czemu mógł dokończyć swój występ. Choć fani zebrani w amfiteatrze byli dla niego niezwykle wyrozumiali, to ciężko jest to samo powiedzieć o widzach, którzy w komentarzach wyrażali swoje sfrustrowanie wpadką Bednarka.

Syn Krzysztofa Krawczyka miał spore problemy w Opolu. Musiał zejść ze ścianki!

Włączyłem na chwilę Opole, Bednarek wychodzi na scenę i zapomina tekstu Grechuty.Artyści 😭😭😭

ale blamaż, zapomniał tekst w „Korowodzie” Grechuty i ma okropną manierę w głosie. Na dodatek woła „łapy w górę”

Jesas, dlaczego Bednarek został dopuszczony do śpiewania Grechuty? :/

Pamiętajmy jednak, że wpadki zdarzają się każdemu, a Kamil Bednarek ma ogromne doświadczenie w śpiewaniu utworów Marka Grechuty. Wokalista kojarzony jest m.in. z piosenką Dni których jeszcze nie znamy oraz Nie dokazuj, które wielokrotnie wykonywał podczas występów na żywo.