Justin Bieber

i

Autor: materiały prasowe

Justin Bieber w Polsce. Fani piosenkarza nie mają wątpliwości po TYM wpisie

2021-11-09 10:41

Justin Bieber to bezsprzecznie jedna z największych ikon współczesnej popkultury, której koncerty przyciągają prawdziwe tłumy. Polscy fani piosenkarza nie mają wątpliwości, że artysta ponownie zawita do Polski ze swoim show. Dowodem ma być wpis umieszczony przez jedną z agencji koncertowych, która już dwukrotnie ściągnęła Biebsa do naszego kraju.

Justin Bieber w Polsce to marzenie wszystkich fanów, które, jak można wywnioskować z wpisu pozostawionego przez jedną z agencji koncertowych, może spełnić się już niebawem. Jak wiadomo, Justin Bieber ma w planach wyruszenie w trasę koncertową Justice World Tour, która promować będzie jego dwa ostatnie albumy: Changes oraz Justice. I choć do tej pory ogłoszono jedynie daty amerykańskiej części tournee, współpracownicy artysty zapewnili, że gwiazdor zawita również do Europy. Wszystko wskazuje, na to, że zawita także do Polski, gdzie występował już w 2013 oraz w 2016 roku. Pierwszy koncert Justina Biebera miał miejsce w łódzkiej Atlas Arenie, natomiast drugi w Krakowie, w Tauron Arenie. Za oba koncerty odpowiadała agencja Presige MJM. To właśnie na Facebooku tej firmy pojawił się wpis, który spowodował szybsze bicie serca wśród fanów popularnego na całym świecie piosenkarza. Kiedy Justin Bieber wystąpi w Polsce?

Sonda
Poszedłbyś na koncert Justina Biebera w Polsce?

Justin Bieber w Polsce

ON POWRÓCI - wpis o takiej treści zelektryzował wszystkich fanów kanadyjskiego piosenkarza, którzy z utęsknieniem czekają na jego powrót do Polski. Choć nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, że owym nim jest właśnie Justin Bieber, wiele na to wskazuje. Kiedy moglibyśmy spodziewać się koncertu Biebsa? Biorąc pod uwagę daty amerykańskiej części tournee, najbardziej prawdopodobnymi porami roku wydają się być lato i jesień 2022 roku. Gdy tylko pojawią się szczegóły, na pewno o nich poinformujemy!

Justin Bieber wrócił z nową płytą. To właśnie te piosenki znajdują się na krążku