Gwiazdy

Julia Rosnowska była gwiazdą serialu "Julia". Aktorka przeszła ogromną metamorfozę! Zobacz, jak teraz wygląda

Julia Rosnowska była główną bohaterką popularnego przed dekadą serialu TVN "Julia". Piękna blondynka zdobyła tą rolą popularność, jednak do tej pory nie udało się jej powtórzyć tego sukcesu. Aktorka przeszła też metamorfozę i dziś wygląda zupełnie inaczej niż w "Julii". Zobacz, jak zmieniła się Julia Rosnowska.

Spis treści

  1. "Julia" - popularny serial TVN
  2. Julia Rosnowska - co wiemy o aktorce, która zagrała serialową Julię? 
  3. Polskie i zagraniczne produkcje z udziałem Julii Rosnowskiej 
  4. Julia Rosnowska - rodzina 
  5. Julia Rosnowska - metamorfoza 

"Julia" - popularny serial TVN

W 2012 roku, na antenie TVN-u emitowany był serial "Julia". Produkcja zastąpiła wówczas inny hit "Prosto w serce". Produkcja z Julią Rosnowską w roli głównej cieszyła się dość sporą oglądalnością, ponieważ pierwszą serię śledziło średnio 2,1 mln fanów, a kolejną oglądało średnio 1,37 mln widzów. 

"Julia" opowiadała o losach młodej Julii Chmieleskiej, która na dzień przed swoim ślubem postanawia zacząć wszystko od nowa i wyprowadza się z rodzinnej miejscowości do Krakowa. Dziewczyna zatrzymuje się u swojej kuzynki i poznaje rodzinę Janickich, którzy są właścicielami „Kliniki piękna”.

W produkcji, obok Julii Rosnowskiej, zagrali także m.in:

  • Krystian Wieczorek, 
  • Marta Żmuda Trzebiatowska,
  • Michał Lewandowski. 

Julia Rosnowska - co wiemy o aktorce, która zagrała serialową Julię? 

Aktorka urodziła się 21 sierpnia 1989 roku w Warszawie. Jej rodzice to producent i scenarzysta Stanisław Krzemiński i aktorka Bernadetta Michała- Krzemińska, którą widzowie kojarzą najbardziej z roli Krystyny z Plebanii. Julia przyznała, że nie chciała budować swojej kariery przez pryzmat znanych rodziców. Zanim jeszcze przystąpiła do egzaminu do szkoły teatralnej, postanowiła zmienić nazwisko na panieńskie swojej babci. Od tego czasu Julia Krzemińska stała się Julią Rosnowską. 

Choć studia aktorskie ukończyła w 2013 roku, już wcześniej pojawiała się na ekranach. Była m.in. córką Tośków w "Plebanii", Olą w "Londyńczykach" czy Hanią w "Bez tajemnic". Julia Rosnowska zagrała także w jednym z odcinków serialu "Rodzinka.pl", a także w filmie "W imieniu diabła". 

Niewątpliwie największą popularność przyniosła jej rola Julii w serialu "Julia" oraz jego drugiej części "Julia 2", która była dostępna w Internecie. 

Czytaj także: Julia Wróblewska skradła serca widzów jako Michalina z "Tylko mnie kochaj". Jak zmieniała się przez lata?

Polskie i zagraniczne produkcje z udziałem Julii Rosnowskiej 

Po głównej roli w serialu, aktorka pojawiła się także w wielu innych produkcjach (nie tylko polskich, ale i zagranicznych!), jednak żadna z ról nie przyniosła jej już takiego rozgłosu. Rosnowska wystąpiła m.in. w serialach "Komisarz Alex", "Czas honoru", "Ojciec Mateusz", "Ripper Street" czy " New Blood". 

Julia Rosnowska - rodzina 

Najważniejszą rolą Julii Rosnowskiej jest bycie mamą. Aktorka ma dwójkę dzieci, jednak nie zdradziła jakiej są płci. Kiedy urodziła druga pociechę, we wpisie w mediach społecznościowych nazywała ją "Mniejszym Człowiekiem". Mama mocno chroni prywatność swoich dzieci i ani razu nie pokazała publicznie ich twarzy. 

Rosnowska zdradziła także, że jej dzieci są dwujęzyczne. W domu rodzina rozmawia ze sobą po angielsku, a poza nim mówią po polsku. 

Julia Rosnowska - metamorfoza 

Julia Rosnowska prowadzi konto na Intagramie, które obserwuje 20 tysięcy fanów. Choć w ostatnim czasie niewiele publikuje, nie sposób nie zwrócić uwagi na ostatnie dodane przez nią zdjęcia. Aktorka zmieniła fryzurę, przez co nie przypomina już siebie z seriali! W krótkich włosach wygląda zupełnie inaczej! 

Zobacz na zdjęciach metamorfozę Julii Rosnowskiej. 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł