Gwiazdy

Julia Wróblewska skradła serca widzów jako Michalina z "Tylko mnie kochaj". Jak zmieniała się przez lata? Aktorka dorosła na oczach fanów!

Julia Wróblewska miała zaledwie 8 lat, gdy wcieliła się w rolę Michaliny w uwielbianej przez Polaków komedii romantycznej "Tylko mnie kochaj". Słodka i rezolutna dziewczynka u boku Macieja Zakościelnego skradła serca widzów. Po dziecięcej gwieździe nie ma już śladu! Julia Wróblewska to dziś dorosła kobieta. Zobacz, jak zmieniała się przez lata.

Spis treści

  1. Julia Wróblewska- dziecięca gwiazda hitu "Tylko mnie kochaj" 
  2. "Tylko mnie kochaj" otworzył Julii Wróblewskiej drzwi do kariery 
  3. Julia Wróblewska- choroba 
  4. Jak przez lata zmieniała się Julia Wróblewska? 

Julia Wróblewska- dziecięca gwiazda hitu "Tylko mnie kochaj" 

Julia Wróblewska dała się poznać fanom jako odtwórczyni roli Michaliny w wielkim hicie z 2006 roku pt. "Tylko mnie kochaj". Ośmioletnia dziewczynka, która wystąpiła w produkcji u boku takich gwiazd jak: Maciej Zakościelny, Agnieszka Grochowska czy Agnieszka Dygant, skradła serca nie tylko widzów, ale i całej ekipy filmowej. 

Na castingu pojawiła się dzięki cioci, która namówiła na to mamę dziewczynki. 

Czytaj także: Była gwiazdą "M jak miłość". Pijacki rajd przekreślił jej karierę

Moja „podwórkowa” ciocia zobaczyła, że będzie casting na rolę w filmie „Tylko mnie kochaj”. Mama była przeciwna, ale w końcu ciocia ją przekonała. Ostatecznie mama mnie zabrała i pojechałyśmy na ten casting. Ku zaskoczeniu wszystkich – wygrałam - opowiadała kilka lat temu "Gazecie Krakowskiej".

"Tylko mnie kochaj" otworzył Julii Wróblewskiej drzwi do kariery 

Urocza i utalentowana dziewczynka spodobała się nie tylko fanom, ale została dostrzeżona również przez filmowców. Po udanym debiucie w "Tylko mnie kochaj", Julia Wróblewska zagrała między innymi w serialach: "Magda M.", "Rodzina zastępcza", a także wcieliła się w rolę Zosi w "M jak miłość". Z ostatnią produkcją była związana aż do 2021 roku, czyli przez czternaście lat. 

Jeśli zaś chodzi o filmy, w 2011, 2015 i 2017 roku Julia Wróblewska wcielała się w rolę Tosi w trzech pierwszych filmach z cyklu "Listy do M.". 

Młoda gwiazda zdobyła sporą popularność, dzięki której została zaproszona do udziału w programach rozrywkowych: 

Czytaj także: Anna Powierza i nieszczęścia, które na nią spadły. Aktorka serialu "Klan" ma za sobą bardzo trudny czas

Julia Wróblewska- choroba 

Popularność i świat show- biznesu przytłoczyły młodą aktorkę. Julia Wróblewska otwarcie mówi o tym, że cierpi na depresję i zaburzenie osobowości typu borderline. By odzyskać równowagę, zdecydowała się na sześciomiesięczny pobyt w ośrodku terapeutycznym. Jak przyznała w rozmowie z "Faktem", zgodnie z zaleceniami lekarzy, zbalansowała życie publiczne i prywatne. Otrzymała poradę, by pójść do "normalnej" pracy i... została kelnerką. 

Żadna praca nie hańbi i choć dużo osób zawsze mi mówiło, że do normalnej pracy nie pójdę, to ja poszłam. Nabieram doświadczenia. Kariera karierą, ale jak ona by się kiedyś skończyła trudno byłoby mi dostać zwykłą pracę bez praktyki - wyjaśniła Faktowi.

Julia Wróblewska wzięła udział w rządowej kampanii o zdrowiu psychicznym "Zobacz człowieka". 

Jak przez lata zmieniała się Julia Wróblewska? 

Młoda aktorka dorastała na oczach widzów. Jej zmianę z dziewczynki w kobietę najwyraźniej było widać w serialu "M jak miłość", z którym była związana najdłużej. 

Dziś Julia Wróblewska ma 24 lata i zniknęła ze świata show- biznesu, by skupić się na sobie. W poniższej galerii publikujemy jej zdjęcia kiedyś i dziś. 

QUIZ dla fanów "Zbuntowanego Anioła". Ile pamiętasz z serialu?

Pytanie 1 z 7
W jednym z odcinków Ivo stracił długie włosy. Jak do tego doszło?
Zbuntowany Anioł