Gwiazdy

Maja Oświecińska wyrosła na planie "Na Wspólnej". Córka Tomasza Oświecińskiego to już nastolatka. Tak się zmieniła

Maja Oświecińska w 2015 roku dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej" jako Julka Nowak. Serialowa córka Igora to tak naprawdę córka znanego aktora Tomasza Oświecińskiego. Dziewczyna mocno dojrzała na planie uwielbianego serialu i nie jest to już dziewczynka, ale stuprocentowa nastolatka. Jak zmieniała się Maja Oświecińska?

Spis treści

  1. Maja Oświecińska w roli Julki Nowak w "Na Wspólnej" 
  2. Córka Tomasza Oświecińskiego aktorski talent odziedziczyła po tacie 
  3. Co wiemy o Mai Oświecińskiej? 

Maja Oświecińska w roli Julki Nowak w "Na Wspólnej" 

Maja Oświecińska to aktorka młodego pokolenia, którą fani kojarzą jako Julkę Nowak z serialu "Na Wspólnej". Julka jest córką Igora (w tej roli Jakub Wesołowski) i zmarłej Magdy. Oświecińska zastąpiła w tej roli Lenę Jonik, która była pierwszą Julką na planie serialu. 

Maja Oświecińska dołączyła do obsady "Na Wspólnej" w 2015 roku, jako sześcioletnia dziewczynka. Dziś, po ośmiu latach pracy na planie, młoda aktorka wygląda dużo inaczej. Z dziecka przerodziła się w nastolatkę, a to, jak się zmieniła, mogą obserwować fani serialu. 

Zobacz także: Marcin Najman z córką na uroczych zdjęciach

Córka Tomasza Oświecińskiego aktorski talent odziedziczyła po tacie 

Nastoletnia aktorka na co dzień jest córką Tomasza Oświecińskiego, który przez kilka lat wcielał się w rolę Andrzejka w innym, uwielbianym przez Polaków serialu "M jak miłość". Oświeciński to także m.in. gwiazda filmów Patryka Vegi. 

Najwyraźniej córka Maja odziedziczyła zamiłowanie do aktorstwa po tacie. Na zdjęciach, które aktor zamieszcza na swoim Instagramie widać, że jest z córki bardzo dumny i ją wspiera oraz że Maja jest jego oczkiem w głowie. 

Co wiemy o Mai Oświecińskiej? 

Młoda aktorka w sierpniu 2023 roku skończy 14 lat. Poza serialem "Na Wspólnej", zagrała także w "Kobietach mafii" oraz serialu "Pierwsza miłość". W 2023 roku wystąpiła w filmie "Miłość do kwadratu jeszcze raz". 

Nastolatka w tym roku podchodziła do egzaminu ósmoklasisty, o czym informowała na swoim Instagramie zarówno ona jak i jej tata. Zaznaczmy, że Maja Oświecińska nie chodziła do szkoły jak jej rówieśnicy. Tomasz Ośweiciński przyznał, że ze względu na rozwijającą się karierę aktorską, jego córka korzysta z nauczania domowego. 

Wielką pasją serialowej Julki jest jeździectwo. Gwiazda kocha konie. 

Jak zmieniła się córka Tomasza Oświecińskiego? Z małej dziewczynki przerodziła się w nastolatkę. Zobacz w galerii archiwalne i aktualne zdjęcia Mai Oświecińskiej.