Joanna Jędrzejczyk w Dance Dance Dance - osoba z produkcji ujawnia kulisy współpracy [TYLKO U NAS]

Joanna Jędrzejczyk w Dance Dance Dance - osoba z produkcji ujawnia kulisy współpracy [TYLKO U NAS]
Autor: Natasza Młudzik / TVP Joanna Jędrzejczyk w Dance Dance Dance - osoba z produkcji ujawnia kulisy współpracy [TYLKO U NAS]

Joanna Jędrzejczyk zawsze uśmiechnięta, szczera i motywująca. Była zawodniczka jest uwielbiana przez uczestników programu. A jak przebiega współpraca nowej jurorki z produkcją programu? Osoba będąca na planie każdego odcinka ujawniła nam szczegóły!

Joanna Jędrzejczyk w Dance Dance Dance 3 sprawdza się doskonale w roli jurora. Motywuje, mobilizuje, poprawia nastrój i ocenia uczestników walczących na parkiecie w pocie czoła. Praca w telewizji ewidentnie sprawiła, że zawodniczka ujawniła swoją nieznaną do tej pory twarz. Jurorka, nie tylko dzieli się swoimi cennymi spostrzeżeniami, ale również podnosi widzom temperaturę. Fighterka do tej pory najczęściej prezentowała fanom ujęcia z okrągłej klatki i to w stroju sportowym. Teraz przyszła zmiana i Joanna Jędrzejczyk kusiła w obcisłej sukience, wyglądając przy tym nieziemsko. Osoba z produkcji, która jest obecna na planie każdego odcinka muzyczno-tanecznego show ujawniła nam kulisy współpracy z cenioną na świecie zawodniczką MMA. Dowiedzieliśmy się, że mimo, iż Asia nie jest tancerką uczestnicy bardzo liczą się z jej zdaniem, bo jest osobą, która osiągnęła ogromny sukces zawodowy. Do wszystkiego doszła dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości. Dla uczestników Asia to dobra wróżka tego programu - ujawniła nam osoba z produkcji.

Dance Dance Dance 3: pierwsza taka sytuacja w historii programu. Nie odpadła żadna para!

Joanna Jędrzejczyk - kulisy Dance Dance Dance [TYLKO U NAS]

Joanna Jędrzejczyk po raz pierwszy jest jurorką w programie. Wypadło na Dance Dance Dance 3, bo jak mówi nasz informator od zawsze było to marzenie Telewizji Polskiej: 

Telewizja i produkcja od pierwszej edycji chciała mieć Asię w jury. Niestety w poprzednich latach to się nie udało ze względu na ówczesne zobowiązania zawodowe. Kiedy podjęto decyzję o trzeciej edycji Asia była pierwsza osobą, do której zadzwoniono z propozycją. Tym razem się udało co bardzo ucieszyło producenta i stację. 

- powiedziała nam osoba z planu produkcji Dance Dance Dance. Dowiedzieliśmy się również, iż TVP jest zadowolone ze współpracy z zawodniczką: - Zatrudnienie Asi było strzałem w dziesiątkę. Po kilku odcinkach widać, że Asia świetnie odnajduje się przed kamerą a dodatkowo ma rzadką umiejętność motywowania uczestników do działania. Co ważne, Joanna Jędrzejczyk wywołuje pozytywne emocje na samym planie produkcji. ESKA.pl uzyskała informację, że Jędrzejczyk jest jedną z tych gwiazd, z którymi praca na planie to czysta przyjemność. Zawsze uśmiechnięta, radosna i ma niesamowite poczucie humoru. Z każdym się wita i po nagraniach zawsze wszystkim dziękuje za wspólnie spędzony dzień - ujawnia nam informator.

Joanna Jędrzejczyk - wiek, waga, partner, kariera, UFC, Instagram

Nikt nigdy nie narzekał na współpracę z nową jurorką. Bardzo poważnie podchodzi do swojej roli i zawsze jest przygotowana. Dopytaliśmy o kulisy współpracy z uczestnikami i samą produkcją: 

- Na planie wszyscy zgodnie mówią, że jak wchodzi Asia to każdemu od razu poprawia się nastrój, bo zawsze żartuje i ma ogromny dystans do siebie 

- przekazała nam osoba zajmująca się produkcją Dance Dance Dance. Już na pierwszy rzut oka widać, że Joanna Jędrzejczyk ma silną osobowość i nie daje sobie wejść na głowę. Dlatego też, jak przekazała nam tajna osoba: - Asia nie boi się być w kontrze do Agustina czy Idy. To często wywołuje ciekawe dyskusje między jurorami

Joanna Jędrzejczyk jest jasnym punktem programu, który z pewnością mobilizuje uczestników. Jej udział w muzyczno-tanecznym show ma być motywacją, że ciężką pracą można osiągnąć sukces. To właśnie ta Joanna Jędrzejczyk dała energetycznego kopniaka, gdy Roxie Węgiel płakała po ostrych ocenach Agustina Egurroli

Najnowsze