Joanna Jędrzejczyk kusi w obcisłej sukience! "Niezłe to robocze ubranko"

2021-03-24 17:30 es
Joanna Jędrzejczyk
Autor: WBF

W nowej serii Dance Dance Dance Joanna Jędrzejczyk zasiada w fotelu jurorki. Praca na planie sprawiła, że zamiast w sportowym stroju, gwiazda częściej pojawia się w seksownych stylizacjach. Najnowsze zdjęcie na jej Instagramie podnosi temperaturę! I chociaż Joanna Jędrzejczyk w obcisłej sukience prezentuje się nieziemsko, to nie zapomina, gdzie jest jej główna kariera.

Niedawno wystartowała kolejna edycja tanecznego show Dance Dance Dance. Na uczestników czekają nie tylko wymyślne choreografie, ale także krytyka jury. I to w zupełnie nowym składzie. Teraz ich popisy oceniają: Joanna Jędrzejczyk, Ida Nowakowska oraz Agustin Egurrola.

Praca w telewizji sprawiła, że Joanna Jędrzejczyk pokazuje się nam z innej strony. Zawodniczka do tej pory najczęściej prezentowała fanom ujęcia z ringu lub okolicy walk. Zazwyczaj w strojach sportowych. Teraz przyszła zmiana!

Kobiety kontra mężczyźni | ESKA XD #018

Joanna Jędrzejczyk kusi w obcisłej sukience

Lata treningów sprawiły, że Joanna Jędrzejczyk ma ciało, którego pozazdrościć mogą jej miliony! Gwiazda coraz częściej prezentuje je szczerszej publiczności. Niedawno Joanna Jędrzejczyk zapozowała w bieliźnie erotycznej, rozpalając Instagram do czerwoności!

Tym razem Joanna Jędrzejczyk zaprezentowała się fanom w żółtej, obcisłej sukience. Jej "uniform do pracy" jest bardzo seksowny!

- Niezłe to robocze ubranko😍😂

- Wow Asiu bombowo 😍👏

- Przepiekna ❤️🔥

To tylko niektóre z komentarzy.

Nie myślcie jednak, że Joanna Jędrzejczyk straciła głowę dla obcisłych sukienek! Kiedy jeden z internautów zasugerował, że już nie walczy dla UFC, zdecydowanie zaprzeczyła.

niepotwierdzone wnioski bywają bardzo czesto mylne

Napisała.

W końcu nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jednego dnia wyglądać super seksownie, a innego spuszczać łomot przeciwniczce na ringu!

Gdzie się urodziły polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 8
Gdzie się urodził Quebonafide?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE