Roksana Węgiel ZAPŁAKANA w Dance Dance Dance. Agustin Egurrola OSTRO ocenił występ

Roksana Węgiel ZAPŁAKANA w Dance Dance Dance. Agustin Egurrola OSTRO ocenił występ
Autor: TVP Stream / DANCE DANCE DANCE Roksana Węgiel ZAPŁAKANA w Dance Dance Dance. Agustin Egurrola OSTRO ocenił występ

Roksana Węgiel w duecie z Oliwią Górniak bierze udział w trzeciej odsłonie taneczno-muzycznego programu Dance Dance Dance. Młoda wokalistka, która razem z Radiem ESKA odwoływała zimę na słonecznej Dominikanie, zmierzyła się z choreografią do hitu Intoxicated oraz Lush Life. Z tańcem do tego pierwszego utworu poradziła sobie doskonale, jednak w przypadku drugiej piosenki jurorzy mieli wiele zastrzeżeń. Najwięcej uwag miał Agustin Egurrola. Poznajcie więcej szczegółów.

Roksana Węgiel płacze w Dance Dance Dance, co zszokowało internautów. Roxie udział w programie traktuje, jako przygodę i próbę sprawdzenia się w zupełnie nowej dla siebie roli. Zwyciężczyni dziecięcej Eurowizji była już aktorką, a teraz sprawdza swoje możliwości w tańcu. 16-letnia wokalistka w Dance Dance Dance 2021 tańczy w duecie z Oliwią Górniak, czyli swoją wieloletnią przyjaciółką. Dziewczyny, podczas premierowego odcinka, popisały się w pierwszej choreografii, dzięki czemu wysunęły się na prowadzenie. Zatańczyły do hitu Intoxicated, pod którym oryginalnie podpisuje się Martin Solveig. Zyskały notę 23,5 punktów, czyli aż o dziewięć oczek więcej niż będący na 2. miejscu duet Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy. Drugi taniec w odcinku, zgodnie z regulaminem, odbywa się solowo. Gwiazda programu pojawia się na parkiecie już bez osoby towarzyszącej, co w przypadku Roksany Węgiel w Dance Dance Dance okazało się bardzo ważne. Jurorzy zauważyli, że Roxie bez swojej przyjaciółki nie ma takiej samej energii w tańcu: - Jak tańczyłyście w duecie, to się napędzałyście i to było lepsze. Było szybsze, więcej kontrastu, więcej wystania - skwitował Agustin Egurrola. Wydaje się, że to słuszna ocena, jednak to jakich słów użył juror chwilę później wzburzyło internautów, ale również Idę Nowakowską. 

Dance Dance Dance: Ostre starcie Idy Nowakowskiej z Agustinem Egurrolą

Roksana Węgiel płacze - Dance Dance Dance 2021

Program Dance Dance Dance 2021 dopiero się rozpoczął, a już pojawiły się pierwsze sensacje i kontrowersje. Najpierw faworytka Dance Dance Dance doznała kontuzji, a teraz Roksana Węgiel wylała łzy, w wyniku surowej oceny nowego jurora muzyczno-tanecznego show, Agustina Egurroli. Tuż po tym, gdy Roxie zatańczyła do megahitu Lush Life, Zary Larsson usłyszała od mistrza tańca: 

Jak tańczyłyście w duecie, to się napędzałyście i to było lepsze. Było szybsze, więcej kontrastu, więcej wystania. Natomiast to wykonanie było nudne i szkolne

- powiedział Egurrola, co wprawiło wszystkich w osłupienie. Pojawiła się chwila ciszy, a tuż po niej głośne buczenie na słowa jurora. Wytłumaczył on jednocześnie, dlaczego tak ocenia ten występ: 

Najważniejszą rzeczą jest kontrast. Tego kontrastu nie było. Wszystko było takie płaskie, a później jak podchodziłaś do ściany, to było człapanie. Człapanie zabiło tą energię, która była na początku. Roksana ma ogromny potencjał. Muszą być rozciągnięcia i wykończenia, a tego po prostu nie było. Roksana, Dance Dance Dance, to szkoła życia, tańca i charakteru, więc jesteś w dobrym miejscu. Daję mocne 4 punkty. Absolutnie z czystym sumieniem. Pracujemy, ćwiczymy. W tej edycji czwórka jest dobrą oceną.

- podsumował Egurrola, co zirytowało siedzącą obok niego, Idę Nowakowską: - Dobrą, ale nie zasłużyła na tak niską ocenę - oceniła jurorka. Solowy występ Roxie został oceniony:

  • Joanna Jędrzejczyk - 7 punktów
  • Ida Nowakowska - 6,5 punktów
  • Egustin Egurola - 4 punkty

Biorąc pod uwagę solowe występy, był to trzeci najwyżej oceniony taniec w programie. Chwilę później pomiędzy jurorami wywiązała się dyskusja. Joanna Jędrzejczyk zapytała Agustina: tylko cztery?

Roksana Węgiel ZAPŁAKANA w Dance Dance Dance. Agustin Egurrola OSTRO ocenił występ
Autor: TVP Stream / DANCE DANCE DANCE Roksana Węgiel ZAPŁAKANA w Dance Dance Dance. Agustin Egurrola OSTRO ocenił występ

Ida Nowakowska zapytała: Czy ty widziałeś to co ja? Na co Agustin odpowiedział: - widziałem.

- To naprawdę było dobre - argumentowała Nowakowska.

- Błagam, ale proszę was, a to że jest Roxie... zeszła po schodach i się skończyło. To było poprawnie zatańczone - powiedział Agustin.

Poprawnie to też nie jest źle - odpowiedziała Ida Nowakowska.

Ale jej nie dałem 1 punktu, tylko 4 punkty. Parkiet powinien parzyć jej nogi. To powinno być pach pach pach - powiedział Egurrola.

To nie była krytyka mająca na celu zatrzymanie jej, tylko pokazanie, w którym kierunku idziemy. Ona musi zachwycać - podsumował najniżej oceniający jurora. Sama Roksana Węgiel, pomimo płaczu, potraktowała te słowa, jako motywację do dalszej pracy nad tańcem: - Dużo pracy przede mną.

Dance Dance Dance 3 dopiero się zaczął, a najlepsze dopiero przed nami. Drugi odcinek programu już 26 marca 2021 od godziny 20:30 w TVP2. Zaprasza ESKA.pl i Radio ESKA. 

Roksana Węgiel ZAPŁAKANA w Dance Dance Dance. Agustin Egurrola OSTRO ocenił występ
Autor: TVP Stream / DANCE DANCE DANCE Roksana Węgiel ZAPŁAKANA w Dance Dance Dance. Agustin Egurrola OSTRO ocenił występ
Najnowsze