Jingle Bell Ball 2019: artyści zagrali na świątecznej imprezie [ZDJĘCIA i WIDEO]

2019-12-09 10:30
Capital Jingle Bell Ball 2019 - Harry Styles
Autor: Kuba Adamiak Capital Jingle Bell Ball 2019 - Harry Styles

Świąteczna impreza Jingle Bell Ball 2019 już za nami. Na scenie w The O2 w Londynie wystąpiło ponad 20 artystów. Kto zrobił największe wrażenie na fanach muzyki pop? Zobacz relację z wydarzenia na ESKA.pl!

Jingle Bell Ball 2019 to świąteczna impreza, na którą przyjeżdżają fani muzyki pop z całej Europy. W tym roku w londyńskiej arenie The O2 wystąpiło 20 artystów w ciągu dwóch dni. Na miejscu bawiło się blisko 30 tysięcy osób. Jingle Bell Ball został zorganizowany już po raz 14. Ważnym elementem imprezy jest fakt, że dochód ze sprzedaży biletów, zasila budżet fundacji Global Make Some Noise. Imprezę poprowadzili Will Manning i Aimee Vivian. Który występ był najlepszy? Zobacz zdjęcia i wideo z największego świątecznego party!

Jingle Bell Ball 2019 - występy artystów

Stormzy zakończył pierwszy dzień Jingle Bell Ball w londyńskiej The O2. Zwycięzca BRIT Award zaprezentował swoje największe hity: Crown, Big For Your Boots, Own It, Take Me Back To London, Blinded By Your Grace i Vossi Bop. Największym zaskoczeniem jednak okazał się Regard, który zremiksował utwór Ride It i stał się ogromny viralem w aplikacji Tik Tok. Na scenie JBB Regard pojawił się wraz z Jay Seanem. Harry Styles również zostanie zapamiętany przez widzów w O2. 16 tysięcy osób przywitało go owacją na stojąco. Styles zaśpiewał 4 hity z solowego albumu i zakończył występ dobrze znanym, chociaż w innej aranżacji, hitem What Makes You Beautiful. Wśród specjalnych gości na scenie pojawili się również tacy artyści jak: JP Cooper, Hrvy, ZieZie, Jay Sean i Ella Henderson.

Drugiego dnia na scenie headlinerami byli Sam Smith i Taylor Swift, która zrobiła ogromne show na scenie. Widzowie byli zachwyceni. Specjalnymi gośćmi podczas drugiej muzycznej nocy byli: Ella Henderson, Becky Hill i Ella Eyre. Koncert otworzyła niezastąpiona Anne-Marie, którą bardzo dobrze kojarzycie z anteny Radia ESKA. Artyści, którzy pojawili się w trakcie tegorocznej imprezy Jingle Bell Ball, czekają również na Wasze głosy w plebiscycie Gorąca 100 Radia ESKA.

Jingle Bell Ball 2019 - zdjęcia

Najnowsze