Jak sprawdzić wyniki matur 2022? DATA i GODZINA

2022-07-05 7:43
Matura 2022
Autor: KAROLINA MISZTAL/REPORTER

Na ten dzień czekali wszyscy tegoroczni maturzyści. 5 lipca oficjalnie poznamy wyniki matur 2022. W sieci pojawiają się pytania, jak sprawdzić wyniki matur oraz o której godzinie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie teraz w jednym miejscu.

Wyniki matur 2022 - jak sprawdzić i o której godzinie? Odpowiedzi na te pytania są szczególnie mocno poszukiwane przez tegorocznych maturzystów, którzy jak najszybciej chcą dowiedzieć się, jak im poszło. Egzamin maturalny, do którego absolwenci szkół ponadpodstawowych przystąpili w maju tego roku, to dla wielu uczniów największe wyzwanie w całej historii ich edukacji. Maturzyści musieli zmierzyć się z arkuszami CKE z przedmiotów obowiązkowych, takich jak język polski, matematyka oraz język obcy, a także przynajmniej z jednym arkuszem na poziomie rozszerzonym. Wyniki matur, jak już wcześniej zapowiadano, zostaną zaprezentowane 5 lipca 2022 roku. Warto już teraz dowiedzieć się, jak i kiedy sprawdzić wyniki matur 2022. To nic trudnego, a na pewno ściągnie trochę stresu.

Jak sprawdzić wyniki z matury? Czy będą dostępne od PÓŁNOCY?

Natsu szczerze o związku z Marcinem Dubielem. Kiedy zaiskrzyło?

Jak sprawdzić wyniki matur 2022?

Wyniki można sprawdzić za pośrednictwem specjalnego portalu uruchomionego przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną. Mowa o ZIU. Każdy ze zdających otrzymał indywidualny login i hasło potrzebne do zalogowania jeszcze w szkole.

Kiedy wyniki matur? Godzina

Centralna Komisja Egzaminacyjna podała, że wyniki matur będą dostępne 5 lipca 2022 około godziny 8.30. Jako że nie znamy dokładnej godziny, zalecamy co jakiś czas odświeżać stronę i sprawdzać, czy wyniki pojawiły się w systemie.

Sonda
Czy denerwujesz się przed ogłoszeniem wyników matur?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze