Jak sprawdzić wyniki z matury? Czy będą dostępne od PÓŁNOCY?

2022-07-02 15:23
Matura
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS

Wyniki matur 2021 już za moment. Zgodnie z harmonogramem opublikowanym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną tegoroczni maturzyści poznają swoje wyniki już w tym tygodniu, bo 5 lipca. Czy wyniki matur będą dostępne już od północy? Jak i gdzie je sprawdzić? Sprawdźcie najważniejsze informacja dotyczące wyników z egzaminu maturalnego.

Matura 2021 wyniki - jak, gdzie i o której godzinie sprawdzić liczbę zdobytych punktów z poszczególnych części egzaminu maturalnego? Odpowiedzi na te pytanie poszukuje coraz więcej maturzystów, którzy w maju tego roku przystąpili do rozwiązywania arkuszy maturalnych. W związku z zawieszeniem zajęć stacjonarnych uczniowie przystępujący do matury 2021 mogli liczyć na zmniejszoną liczbę wymagań. Mimo tego ich przeczucia co do wyników z egzaminu dojrzałości bywają pesymistyczne. Wszystko stanie się jasne już niebawem, bo 5 lipca.

Zgodnie z zapowiedziami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, która przygotowała arkusze maturalne, wyniki matur 2021 będą możliwe do sprawdzenia już w poniedziałek, 5 lipca. Wielu maturzystów już teraz poszukuje informacji dotyczących sposobu ich poznania. Czy wyniki matur 2021 będą dostępne już o północy? Na której stronie będzie można je sprawdzić?

Sonda
Matura 2021. Który egzamin podstawowy był najtrudniejszy?

Wyniki matur 2021 - o której godzinie?

Czy wyniki matur będą dostępne już o północy? CKE podało informację, że nie. Aby poznać wyniki z poszczególnych części egzaminu maturalnego, uczniowie będą musieli zaczekać do godziny 8:30.

Wyniki matur 2021 - gdzie sprawdzić?

Wyniki matur 2021 będzie można sprawdzić w domu, za pośrednictwem internetu. Będą one dostępne na stronie internetowej Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej. Aby tego dokonać, należy odszukać zakładkę przekierowującą na stronę do logowania i zalogować się, używając swojego identyfikatora i hasła, które zostały przekazane w szkołach.

Matura z matematyki. Jak poszło maturzystom z Bydgoszczy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze