Kuba Wojewódzki ŚPIEWA! Showman spełnił prośbę Agnieszki Chylińskiej

2019-02-11 13:01 M.C.
Kuba Wojewódzki ŚPIEWA! Showman spełnił prośbę Agnieszki Chylińskiej
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER Kuba Wojewódzki

Wszyscy znamy Kubę Wojewódzkiego przede wszystkim jako dziennikarza i jurora wielu talent show. Jest on też zapalonym perkusistą i członkiem zespołu rockowego Klatu. Brakuje mu tylko talentu wokalnego, czego przykładem jest nagranie opublikowane niedawno na Instagramie Agnieszki Chylińskiej. Artystka poprosiła go o wykonanie specjalnej piosenki. Występ Kuby zobaczycie na ESKA.pl.

Kuba Wojewódzki ŚPIEWA! To wydarzenie tak niezwykłe, że trzeba je wypisać wielkimi literami :D. Showman raczej nie ma wokalu, który mógłby z niego zrobić szalejącego z mikrofonem frontmana zespołu. Bardzo daleko mu do Agnieszki Chylińskiej, która już w czasach zespołu O.N.A. mogła się pochwalić niezwykle mocnym i wyjątkowo brzmiącym głosem. Artystka uznała jednak, że to właśnie Kuba idealnie nada się do wykonania specjalnej piosenki dla fanów. Zabawne wideo ze śpiewającym dziennikarzem zamieściła na Instagramie. A co śpiewa Kuba?

Zobacz też: Kuba Wojewódzki pozuje nago w wannie. Nie mówcie, że nie chcieliście tego zobaczyć

Przeczytaj także: Sześcioletnia córka Agnieszki Chylińskiej śpiewa razem z mamą! Uroczy filmik podbija internet

Kuba Wojewódzki "odśpiewał" przystanki trasy Agnieszki Chylińskiej

Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska przyjaźnią się od dawna. Wokalistka i dziennikarz świetnie dogadywali się jako jurorzy Mam Talent. Agnieszka często też pojawiała się w programie Kuby. Teraz artystka poprosiła go o spełnienie pewnej przysługi.

Agnieszka Chylińska promuje właśnie swoją nową płytę Pink Punk, która na rynku ukazała się 26.10.2018. Muzykę z albumu wokalistka prezentuje podczas trasy koncertowej i to właśnie kolejne przystanki tej trasy musiał zaśpiewać Kuba Wojewódzki. "Tekst" tej niecodziennej piosenki, showman wykonuje na melodię słynnych Trzech kurek. Zobaczcie, jak mu poszło.

Zobacz też:
Czekam w TVN - co to za piosenka, którą śpiewają gwiazdy

Autor: Czekam w TVN - spot wizerunkowy TVN Wiosna 2019! (fot. YouTube.com/tvnpl)

Co to za piosenka Czekam w TVN? Kto ją śpiewa i kto za nią odpowiada produkcyjnie? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Jeśli wolicie Kubę Wojewódzkiego za perkusją, przypomnijcie sobie piosenkę grupy Klatu.

Najnowsze