Kuba Wojewódzki ŚPIEWA! Showman spełnił prośbę Agnieszki Chylińskiej

2019-02-11 13:01
Kuba Wojewódzki ŚPIEWA! Showman spełnił prośbę Agnieszki Chylińskiej
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER Kuba Wojewódzki

Wszyscy znamy Kubę Wojewódzkiego przede wszystkim jako dziennikarza i jurora wielu talent show. Jest on też zapalonym perkusistą i członkiem zespołu rockowego Klatu. Brakuje mu tylko talentu wokalnego, czego przykładem jest nagranie opublikowane niedawno na Instagramie Agnieszki Chylińskiej. Artystka poprosiła go o wykonanie specjalnej piosenki. Występ Kuby zobaczycie na ESKA.pl.

Kuba Wojewódzki ŚPIEWA! To wydarzenie tak niezwykłe, że trzeba je wypisać wielkimi literami :D. Showman raczej nie ma wokalu, który mógłby z niego zrobić szalejącego z mikrofonem frontmana zespołu. Bardzo daleko mu do Agnieszki Chylińskiej, która już w czasach zespołu O.N.A. mogła się pochwalić niezwykle mocnym i wyjątkowo brzmiącym głosem. Artystka uznała jednak, że to właśnie Kuba idealnie nada się do wykonania specjalnej piosenki dla fanów. Zabawne wideo ze śpiewającym dziennikarzem zamieściła na Instagramie. A co śpiewa Kuba?

Zobacz też: Kuba Wojewódzki pozuje nago w wannie. Nie mówcie, że nie chcieliście tego zobaczyć

Przeczytaj także: Sześcioletnia córka Agnieszki Chylińskiej śpiewa razem z mamą! Uroczy filmik podbija internet

Kuba Wojewódzki "odśpiewał" przystanki trasy Agnieszki Chylińskiej

Kuba Wojewódzki i Agnieszka Chylińska przyjaźnią się od dawna. Wokalistka i dziennikarz świetnie dogadywali się jako jurorzy Mam Talent. Agnieszka często też pojawiała się w programie Kuby. Teraz artystka poprosiła go o spełnienie pewnej przysługi.

Agnieszka Chylińska promuje właśnie swoją nową płytę Pink Punk, która na rynku ukazała się 26.10.2018. Muzykę z albumu wokalistka prezentuje podczas trasy koncertowej i to właśnie kolejne przystanki tej trasy musiał zaśpiewać Kuba Wojewódzki. "Tekst" tej niecodziennej piosenki, showman wykonuje na melodię słynnych Trzech kurek. Zobaczcie, jak mu poszło.

Zobacz też:
Czekam w TVN - co to za piosenka, którą śpiewają gwiazdy

Autor: Czekam w TVN - spot wizerunkowy TVN Wiosna 2019! (fot. YouTube.com/tvnpl)

Co to za piosenka Czekam w TVN? Kto ją śpiewa i kto za nią odpowiada produkcyjnie? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Jeśli wolicie Kubę Wojewódzkiego za perkusją, przypomnijcie sobie piosenkę grupy Klatu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze