Honorata Skarbek - wiek, choroba, chłopak, Smolasty wzrost, dziecko

2019-02-12 9:44
Honorata Skarbek - wiek, wzrost, chłopak, choroba, dziecko
Autor: fot. Rafał Wróblewski / ESKA.pl

Honorata Skarbek to jedna z czołowych postaci w polskim świecie showbiznesu. Tajemnice wokalistki odkryjecie na ESKA.pl

Honorata Skarbek - wiek, wzrost, chłopak, choroba, dziecko, to kwestie, o które najczęściej pytają internauci. Szczególnie teraz, gdy popularna wokalistka została jedną z gwiazd jesiennej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Artystka może być mniej znana wśród telewidzów, bo to jej pierwszy udział w tego typu programie rozrywkowym. Z pewnością w wielu domach pojawi się pytanie: kim jest Honorata Skarbek? Poznajcie ją bardziej na ESKA.pl!

Taco Hemingway - kim był zanim zaczął rapować. Zaskakująca przeszłość artysty

Honorata Skarbek - wiek

Honorata Skarbek to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Artystka zaczynając muzyczną karierę miała zaledwie 17 lat. Artystka urodziła się 23 grudnia 1992 roku w Zgorzelcu na Dolnym Śląsku.

Honorata Skarbek - wzrost

Honorata Skarbek do najniższych nie należy. Gwiazda ma 175 centymetrów wzrostu!

Honorata Skarbek - chłopak

Czy Honorata Skarbek ma chłopaka? To jedno z najpopularniejszych pytań internautów. W 2017 roku zastanawiali się od kogo wokalistka otrzymała 100 czerwonych róż. Odpowiedzi jednak nie uzyskaliśmy. Od maja 2018 roku artystka pojawia się w towarzystwie Smolastego, czyli autora hitu Uzależniony i Fake Love. Oficjalnie potwierdzili swój związek na Instagramie.

Smolasty i Honey znów potwierdzają, że są parą. Nowe zdjęcie nie zostawia wątpliwości!

Honorata Skarbek - choroba

Honorata Skarbek mając 14 lat dowiedziała się, że choruje na przewlekłą białaczkę szpikową. Na szczęście choroba od wielu lat nie postępuje i może robić wszystko, co każdy zdrowy człowiek.

Honorata Skarbek - dziecko

Honorata Skarbek jest matką! Spokojnie, jest matką chrzestną małego Natanka. Wokalistka nie ma dziecka, ale przyznała wrzucając zdjęcie na Instagrama, że o tym marzy! - Marzenia o córeczce MODE ON. a jak u Was.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze