HITY JESIENI 2019: Liam Payne wraca ze Stack It Up. Ed Sheeran jednym z autorów!

2019-09-19 14:33
HITY JESIENI 2019: Liam Payne wraca ze Stack It Up. Ed Sheeran jednym z autorów!
Autor: Stack It Up - okładka singla Liama Payne'a HITY JESIENI 2019: Liam Payne wraca ze Stack It Up. Ed Sheeran jednym z autorów!

Hity jesieni 2019 coraz bardziej rozgrzewają słuchaczy na całym świecie. Chociażby Don't Call Me Angel od Ariany Grande, Miley Cyrus i Lany Del Rey czy Torn od Ava Max. Temperaturę podnosi również Liam Payne! Członek One Direction wydał kolejny solowy utwór i wydaje się, że osiągnie od duży sukces. Zresztą oceńcie to sami słuchając utworu - na ESKA.pl!

Hity Jesieni 2019Liam Payne prezentuje wyczekiwany solowy singiel Stack It Up. Kawałek ma szansę stać się jednym z najważniejszych utworów najbliższych miesięcy. W utworze inspirowanym klubowymi brzmieniami gościnnie pojawia się amerykański raper A Boogie wit da Hoodie. Autorami utworu są Ed Sheeran, Steve Mac, Fred Gibson i Boogie.

Zobacz: Ronnie Ferrari: CIEKAWOSTKI - ulubiony napój, kolor, pasje. Tego o NIM nie wiecie!

HITY JESIENI 2019 - nowa piosenka Liama Payne'a

Stack It Up łączy charakterystyczny dla Liama urban pop z brzmieniem steel drum i zabawnym tekstem. Zdjęcia do klipu powstały w Nowym Jorku. W teledysku oglądamy Liama i Boogie, którzy wybrali się miejsca z automatami do gier.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że w końcu mogę zaprezentować wam nowy singiel. Razem z Boogiem świetnie się bawiliśmy, przygotowując ten kawałek. Czuję dumę, gdy słyszę Stack It Up, a to dopiero początek nowości – zapowiada Payne.

Liam Payne do tej pory sprzedał 18 mln egzemplarzy solowych singli. Debiutował hitem Strip That Down ft. Quavo (11,5 mln egzemplarzy sprzedanych singli, ponad 1,8 miliarda streamów). Jego ostatnie dokonanie – Polaroid – zanotowało 2 mln sprzedanych egzemplarzy. Łączna liczba streamów solowego katalogu Payne’a wynosi 2,7 miliarda, co jest najlepszym wynikiem spośród pozostałych członków One Direction.

Inne ważne utwory w solowym dorobku Payne’a to Bedroom Floor czy Familiar z J Balvinem, które spędziło 16 tygodni na liście najpopularniejszych singli w Wielkiej Brytanii, a w samym Spotify zgromadziło ponad 110 mln streamów. For You, duet z Ritą Orą, gościł w zestawieniu 17 tygodni.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze