Ronnie Ferrari: CIEKAWOSTKI - ulubiony napój, kolor, pasje. Tego o NIM nie wiecie!

2019-09-21 22:46 RW
Ronnie Ferrari: CIEKAWOSTKI - ulubiony napój, kolor, pasje. Tego o RONNIE nie wiecie!
Autor: ESKA.pl Ronnie Ferrari: CIEKAWOSTKI - ulubiony napój, kolor, pasje. Tego o RONNIE nie wiecie!

Ronnie Ferrari to jedna z największych gwiazd internetu w 2019 roku. Wszystko za sprawą hitu Ona by tak chciała, który grany jest dosłownie wszędzie: w klubach, dyskotekach, parapetówkach, domówkach, urodzinach, a nawet na weselach. Utwór usłyszycie również na antenie Radia ESKA! Kim jest Ronnie Ferrari? Ciekawostki o artyście znajdziecie, tylko na ESKA.pl!

Ronnie Ferrari - wiek, dziewczyna i koncerty, to podstawowe kwestie, jeśli chodzi o największą gwiazdę internetu 2019 roku. Kim jest Ronnie Ferrari? Ciekawostki o artyście, który podbija cały świat, poznacie tylko na ESKA.pl! Jaki lubi kolor? Jakie przekąski smakują mu najbardziej? Jaki jest jego ulubiony napój? Wiele osób z pewnością będzie zaskoczonych - szczególnie odpowiedzią na te ostatnie pytanie!

Ronnie Ferrari - ciekawostki

Ronnie Ferrari, właściwie Hubert Kacperski (ur. 18 września 1999 we Włocławku) – polski producent muzyczny i wykonawca. Uważany za pioniera nowego gatunku muzycznego łączącego disco, muzykę elektroniczną i rap. Hubert od dziecka pasjonował się muzyką, lecz dopiero w wieku 16 lat samodzielnie zajął się jej produkcją. Bardzo szybko nabrał doświadczenia przez podróże po różnych gatunkach muzycznych i wiedzę teoretyczną. W międzyczasie w internecie ukazały się satyryczne covery piosenek Justina Biebera, które przyniosły Hubertowi pierwszą popularność.

Ronnie Ferrari skrywa wiele tajemnic. Wiele z nich odkrył tylko na ESKA.pl. Oto 13 ciekawostek z życia twórcy hitu Ona by tak chciała:

 1. Paradoksalnie nie pije alkoholu (abstynent)
 2. Fanatyk serii "Dark Souls"
 3. Posiada ponadprzeciętne umiejętności wokalne
 4. Ma dużą wiedzę na temat telefonii komórkowej
 5. Imię i nazwisko: Hubert Kacperski
 6. Data urodzenia: 18 września 1999
 7. Miejsce urodzenia: Włocławek
 8. Wzrost: 1,89 m
 9. Dziewczyna: Zuzanna Darga
 10. Znak zodiaku: Panna
 11. Ulubione przekąski: pistacje
 12. Ulubiony napój: aloes
 13. Ulubiony kolor: czarny

Ronnie Ferrari gościł w studio Radia ESKA. Opowiedział m.in. o tym, jak powstawała piosenka Ona by tak chciała, jak zareagowali rodzice na jego sukces oraz m.in. jak nazywa się jego kolejny utwór. Cały wywiad premierowo lada chwila na ESKA.pl. Warto dodać, że aktualnie Ronnie Ferrari na światowym Spotify zajmuje 12. miejsce! hity takich gwiazd, jak Shawn Mendes, Normani, Taylor Swift, Miley Cyrus czy Diplo!

Najnowsze